В РФ набирають сили протести родичів мобілізованих - ISW

11.02.2024   13:21    871
В РФ набирають сили протести родичів мобілізованих - ISW

Фото: Delfi

Протесты в России

Протести продовжуються, незважаючи на спроби Кремля цензурувати їх та придушити будь-який громадський рух на підтримку мобілізованих російських солдатів.

Родичі мобілізованих російських солдатів продовжують протестувати по всій Росії: збори зафіксовані в Москві, Санкт-Петербурзі, Владивостоці та Єкатеринбурзі, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).


За інформацією військових аналітиків, протести продовжуються, незважаючи на спроби Кремля цензурувати їх та придушити будь-який громадський рух на підтримку мобілізованих російських солдатів.

Останні новини:  Саакашвілі спрогнозував, як розгортатиметься події на війні в Україні

10 лютого російські опозиційні видання Сота та Mobilization News опублікували кадри, на яких видно, як учасники російського громадського руху Шлях додому покладають квіти та збираються біля пам’ятників у Москві, Санкт-Петербурзі, Владивостоці та Єкатеринбурзі, закликаючи до демобілізації своїх рідних.Mobilization News повідомляли, що учасники Шляху додому також відвідали передвиборчий штаб кандидата у президенти Росії Владислава Даванкова у Москві та передали команді Даванкова листи з проханням про демобілізацію.

Останні новини:  Не лише по Україні. Репетиції ядерних ударів у РФ

Нещодавно російська влада спробувала цензурувати акцію протесту учасників Шляху додому біля Могили невідомого солдата в Москві та на Манежній площі неподалік.ISW вважає, що спроби Кремля цензурувати та дискредитувати громадський рух Шлях додому” підкреслюють відчайдушне бажання Кремля закрити ці рухи, особливо напередодні виборів президента Росії у березні 2024 року.

korrespondent.net

Останні новини:  Перспективи допомоги від США: коли конгресмени можуть повернутися до питання України