У Сочі в аварію потрапив ЗРГК "Панцирь-С1", який супроводжувала поліція (відео)

29.02.2024   18:00    63

Ракетний комплекс виконував поворот на великій швидкості та перевернувся, а після ДТП його вдалося підняти за допомогою крана. Російські ЗМІ повідомили про аварію, однак невдовзі всі матеріали “зникли” з сайтів видань.

У Сочі Російської Федерації перекинувся самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс наземного базування “Панцирь-С1”, який рухався у супроводі поліції. Про це повідомили у Telegram-каналах “Осторожно, новости” та “Крымский ветер” у четвер, 29 лютого.

Останні новини:  Прикордонники взяли у полон трьох окупантів на Донеччині (ВІДЕО)

За інформацією адміністраторів каналу, аварія трапилася рано-вранці біля мосту через річку Мамайка. Крім того, у місцевих пабліках зʼявився відеозапис інциденту, однак пізніше його видалили.

Як додають у мережі, ракетний комплекс у супроводі машин дорожньо-патрульної служби РФ виконував поворот на великій швидкості та перекинувся.

Зрештою ЗРГК вдалося підняти за допомогою крана. У Telegram-каналі зазначили, що рух у районі місця аварії досі ускладнений.

Останні новини:  Військові показали, як Bradley нищить окупантів під Авдіївкою (ВІДЕО)

Російські засоби масової інформації також повідомили про аварію, однак невдовзі всі матеріали “зникли” з сайтів видань. Варто зазначити, що російські медіа називають “військовою вантажівкою” ЗРГК “Панцирь-С1”.