Toyota планує випускати електричні спорткари FT-Se

26.02.2024   12:00    49

Останнє підприємство Toyota у сфері електричних спортивних автомобілів втілено в концепті Future Toyota Sports electric (FT-Se), що представляє постійні дослідження бренду в галузі електричної мобільності.

Хоча виробничий статус цього компактного двомісного електромобіля ще не затверджений, концепт дає уявлення про бачення Toyota майбутнього спортивних електромобілів.


FT-Se розроблений як витончений і компактний двомісний електромобіль з характерним силуетом, що віддає данину поваги класичній естетиці спортивних автомобілів. Завдяки компактній висоті 1220 мм, FT-Se випромінює сутність класичного спортивного автомобіля, в той час як його ширина 1895 мм сприяє потужній і напористій позиції.

Останні новини:  Ці дорожні знаки помічають користування телефоном і рекомендують відкласти його

Дизайн передньої частини, що характеризується плавними вигинами і чіткими лініями, візуально натякає на потенціал для динамічного і спритного керування. Профіль довжиною 4380 мм ще більше підсилює візуальну привабливість завдяки аеродинамічним лініям, трапецієподібним формам та задньому спойлеру.Toyota FT-Se concept

Toyota ще не розкрила детальні технічні характеристики, але вже відомо, що FT-Se буде оснащений новим поколінням акумуляторних батарей з високою щільністю енергії. Очікується, що ці батареї будуть тонкими та енергоємними, що сприятиме зменшенню ваги порівняно з нинішніми електромобілями.Крім того, такі компоненти, як система електроприводу, трансмісія та кондиціонер, були зменшені, щоб покращити традиційні якості спортивного автомобіля, включаючи стабільне проходження поворотів, чутливе рульове управління та впевнене гальмування.

Останні новини:  Які нові авто за 1 мільйон гривень можна купити в Україні

Дизайн інтер’єру FT-Se характеризується низькопрофільною панеллю приладів для покращення видимості. Усередині розміщено три екрани, два з яких фланкують рульове колесо. Наколінники стратегічно розміщені для захисту водія та пасажира під час крутих поворотів, підкреслюючи спортивні можливості автомобіля.

Toyota FT-Se concept

Хоча подробиці про плани виробництва цього спортивного електромобіля залишаються обмеженими, голова правління Toyota Акіо Тойода раніше вже висловлював особисту участь у розробці електромобіля для бренду.

Останні новини:  Toyota випускає найкращу Corolla в історії за 800 000 грн

Він підтвердив плани щодо механічної трансмісії з педаллю зчеплення, що використовує програмне управління системою електроприводу для імітації досвіду перемикання передач і генерування відповідних звуків двигуна.

Однак серійне виробництво цієї моделі все ще очікує на затвердження. Toyota продовжує орієнтуватися в мінливому ландшафті електричної мобільності, досліджуючи перетин традицій спортивних автомобілів і передових електричних технологій.


avtosota.com