"Тойоті" можуть заборонити випускати популярне в Україні авто через шахрайство

26.02.2024   10:55    45

Toyota може припинити виробництво дизельного позашляховика Land Cruiser 300. Уряд Японії розглядає можливість заборони виробництва автомобільних двигунів. Міністерство транспорту може відкликати сертифікати деяких дизельних двигунів і оштрафувати автовиробника. Ситуація пов’язана з шахрайством, в якому була викрита дочірня компанія Toyota. Тим не менш, минулого тижня компанія відновила відвантаження дизельних 300-х.


Компанію Toyota Industries звинувачують у шахрайстві через подання неправдивих даних про викиди для кількох моделей дизельних двигунів. До переліку агрегатів увійшли двигуни, якими оснащуються позашляховики Land Cruiser 300 і мінівени Hiace, а також інші транспортні засоби, пише NNews.

Останні новини:  Тюнери перетворили BMW M2 на унікальне 715-сильне пурпурове купе

Під час розслідування уряд Японії встановив, що дизельні двигуни, встановлені на машинах, перевищують норми щодо викидів. У зв’язку з цим міністерство транспорту може відкликати сертифікати для цих моторів, що призведе до зупинки виробництва.Читайте також: Toyota перетворила класичний позашляховик Land Cruiser на рестомод Retro Cruiser
Наприкінці січня стало відомо, що компанія Toyota зберегла звання найбільшого автовиробника планети. За минулий рік бренд продав понад 11 мільйонів машин.

Останні новини:  ТОП-10 найнадійніших автобрендів: їхні машини можна брати і не переживати


autotheme.info