Справиться і одна людина: ЗСУ розповіли про швецькі САУ «Арчер»

11.02.2024   18:21    283

ЗСУ вже давно використовують швецькі САУ «Арчер». Самохідні артилерійські установки мають повністю автоматизовані гармати, що здатні вражати цілі на відстані до 60 кілометрів.

Справиться і одна людина: ЗСУ розповіли про швецькі САУ «Арчер»


Великою перевагою САУ «Арчер» є швидка перезарядка, а час між пострілами становить лише 10 секунд.

«Вона чудово розкладається. Всього за 30 секунд. Відпрацьовуємо, так само за 30 секунд вона складається, і ми з того місця їдемо», – коментує САУ боєць Сергій.

Останні новини:  Злиті рендери Galaxy Z Flip 6 не показують серйозних змін

Справиться і одна людина: ЗСУ розповіли про швецькі САУ «Арчер»Великою перевагою САУ є те, що з нею може справитись і одна людина. Техніка повністю автоматизована, а тому не вимагає людських ресурсів.

САУ «Арчер» використовує НАТОвські снаряди калібру 155 міліметрів. Дальність – до 40 кілометрів звичайними боєприпасами та до 60 високоточними типу «Екскалібур». В автоматичному режимі повний боєзаряд у 21 постріл випускається за 2,5 хвилини.Цікаво, що САУ має дуже унікальну функцію ведення вогню – «вогневий шквал». Це працює наступним чином –
кілька снарядів летять різними траєкторіями, але влучають в одне й те саме місце.

Останні новини:  Apple починає продаж оновленого iMac з чіпом M3

За основу «Арчера» взято модернізовану вантажівку «Вольво» з броньованим двигуном та кабіною на 4 людини. САУ може далі їхати навіть після пробиття всіх колес.


wheel-news.com