Син і мати: як виховати справжнього чоловіка

26.02.2024   17:00    65

Коли в жінки народжується син, лише деякі замислюються про те, що вкрай важливо, щоб він залишився «в чоловічому курсі». І мами хлопчиків часто не знають, як правильно взаємодіяти, щоб він став у майбутньому дорослим і вільним від неї чоловіком.


У житті кожного маленького хлопчика існують періоди, коли мамі треба його просто віддати в поле батька назавжди. Коли це починається і який це вік? Що потрібно робити мамі, а чого не можна?

Як мати впливає на долю свого сина

0-3 роки. Хлопчик перебуває під впливом матері і її жіночого поля, для отримання досвіду відчуття мами, своїх почуттів і інших людей. Тут хлопчик отримає досвід спокою, повноти і гармонії. Це запорука душевного здоров’я і можливості повноцінно висловлювати свої почуття. До 3-х років – це період вбирання любові, який буде ресурсом для людини все життя! Але любов матері до сина-дитини в цей період ані в якому разі не можна плутати з коханням жінки до чоловіка, а це явище часто зустрічається. Це жахливий перекіс, за який доведеться розплачуватися вже цьому чоловікові у дорослому житті. Важливо, щоб від вашої ніжності до дитини не виходила подвійна інформація.

3-11 років. Мама повинна остаточно відпустити сина в полі батька. З цього моменту хлопчика починають живити зовсім інші джерела і енергії. А якщо він продовжує залишатися з вами, то продовжує насичуватися жіночим, шкодячи чоловічому началу! І ось в цьому місці ми «втрачаємо» справжніх чоловіків!

Останні новини:  Як видалити плями з матраца: секрети досвідчених господинь

11-16 років. У підлітка вже має бути чітко і однозначно сформоване чоловіче начало. У цей період чутливість знижується. Хлопчик остаточно підкоряється чоловічій природі, адже він готується стати добувачем і захисником!

І тоді такий син, ставши дорослим, буде мати чоловічого незрівнянно більше, ніж жіночого. У майбутньому він зустріне жінку, у якої жіночого набагато більше, ніж чоловічого. Вони зустрінуться, щоб врівноважитися. Ось на цьому вони і створять пару.

Останні новини:  Чому добре тримати вдома рудого кота – цікаві прикмети

Тепер ви знаєте, що потрібно робити, щоб виростити справжнього хлопця без обтяження невротичними відносинами з матір’ю. Нам биі хотілося, щоб ця стаття запустила у вас процес внутрішнього аудиту своїх взаємовідносин.