Шольц пояснив, чому проти постачання ракет Taurus Україні

26.02.2024   19:24    64
Шольц пояснив, чому проти постачання ракет Taurus Україні

Фото: Getty Images

Шольц блокує поставку ракет Taurus Україні

Чого не вистачає Україні, так це боєприпасів на всі можливі довжини та відстані, зазначив німецький канцлер.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц у черговий раз виступив проти постачання Україні далекобійних ракет Taurus. Про це повідомляє RND в понеділок, 26 лютого.

“Ми ні в якому разі не повинні бути пов’язані з цілями, яких досягає ця система (мова про дальність ракет Taurus – ред.). Тому це не наступний варіант на порядку денному. Ця ясність також необхідна. Мене дивує, що деякі люди зовсім не хвилюються, вони навіть не замислюються над тим, чи може те, що ми робимо, в якомусь сенсі призвести до участі у війні”, – сказав політик.
За словами Шольца, ракети Taurus – це зброя дуже далекої дії, і “те, що роблять англійці та французи в плані контролю за цілями, неможливо зробити в Німеччині”.

Останні новини:  G7 відклала питання передачі Україні активів РФ“Це знає кожен, хто мав справу з цією системою… Чого не вистачає Україні, так це боєприпасів на всі можливі довжини та відстані”, – додав німецький канцлер.

Нагадаємо, 22 лютого парламент Німеччини ухвалив рішення рекомендувати німецькому уряду надати Україні далекобійну зброю. Тепер рішення за канцлером Олафом Шольцом.Як відомо, Україна ще з минулого року закликає Німеччину розпочати постачання далекобійних ракет Taurus. У німецькій компанії Taurus Systems GmbH заявили, що можуть у найкоротші терміни запустити нове виробництво ракет Taurus, які просить Україна.
Високоточна ракета Taurus є більш потужною, ніж ракети Storm Shadow і SCALP, які були отримані Україною від Великої Британії та Франції. Taurus вражає цілі на відстані понад 500 кілометрів і несе бойову частину майже 500 кілограмів. Її загальна вага – понад 1,3 тонни.


korrespondent.net

Останні новини:  Китай планує захопити Місяць - Sky News