Путін запровадив посади політруків у держустановах Росії - ЗМІ

29.02.2024   23:23    58
Путін запровадив посади політруків у держустановах Росії - ЗМІ

Фото: Getty Images

Путін відроджує радянський інститут політруків, пишуть ЗМІ


Вперше про те, що Кремль планує відродити радянський інститут політруків, стало відомо у квітні 2022 року. Тоді джерело пояснювало, що у низці відомств були виявлені проблеми з лояльністю до чинного курсу влади.

Російський диктатор Володимир Путін секретним указом ввів посади політруків до держустанов для “зміцнення патріотизму” чиновників, стверджує російське видання Медуза.

Останні новини:  У рф зробили заяву щодо припинення війни в Україні

Посаду “заступника керівника з суспільно-політичної роботі” мусять запровадити у всіх федеральних державних установах. За інформацією видання, указ із грифом “для службового користування” був підписаний у лютому 2023 року.Шукатимуть людей на місця політруків усередині самих держструктур, проте кандидатуру необхідно узгоджувати з адміністрацією президента.

“Вперше про те, що Кремль планує відродити радянський інститут політруків, стало відомо у квітні 2022 року. Тоді джерело Комерсанта в адміністрації президента пояснювало таке рішення тим, що в низці відомств були виявлені проблеми з лояльністю до чинного курсу влади”, – пише Медуза.

Останні новини:  В Україні загинув російський "військкор" Семен Єрьомін - ЗМІ

korrespondent.net