Перше фото оновленого Lamborghini Urus

26.02.2024   14:00    59

На першій фотографії оновленого суперкросовера зображена частина корми з іншими ліхтарями, новим декором та спойлером. Назва марки переміщена з центру праворуч. У підписі до зображення Lamborghini обіцяє «потужніший досвід» і «сильніші емоції від водіння, ніж будь-коли».


Вже відомо, що у 2024 році Lamborghini попрощається з негібридним Urus, проте V8 має залишитися в моторній гамі. Кросовер можуть обладнати установкою на базі «вісімки» від Porsche Cayenne, що видає сумарно до 739 к.с. потужності та 950 Нм крутного моменту. З цим агрегатом Urus зможе кинути виклик Ferrari Purosangue. У такому разі слова про потужніший досвід будуть виправдані: нинішній Urus розвиває 666 к.с. і 850 Нм.

Останні новини:  Понад десяток електромобілів та гібридів: які електрифіковані авто від Stellantis приїдуть в Україну у 2024 році

Крім того, Lamborghini буде легше Cayenne завдяки деталям з вуглецевого волокна. Це означає, що італійський кросовер може обійти «донора» установки в розгоні до 100 км/год, на яку Cayenne витрачає 3,6 секунди.Гібридний Urus стане другою моделлю Lamborghini з PHEV-установкою після Revuelto. У такому вигляді кросовер продаватиметься до 2029 року, а потім поступиться місцем повністю електричному наступнику. Він з’явиться після серійної версії концепту Lanzador. Все про оновлений Urus розкажуть у другій половині 2024 року.

Останні новини:  Це конкурент одного з найкращих Kia: колишній бренд SsangYong випускає новий кросовер Korando


autoporady.com