Переваги карбонового пілінгу шкіри в салоні

12.02.2024   08:20    329

Лазерний CO2 — пілінг (карбоновий) — неінвазивна процедура, яка застосовується для усунення ороговілих клітин шкіри і позбавлення від деяких косметичних недоліків.


Методика передбачає використання спеціального гелю на основі карбону, який наносять на шкіру, а потім прогрівають лазером.

Наногель виступає свого роду сорбентом, який витягує з тканин токсини, відлущує і пов’язує відмерлі клітини рогового шару, очищає пори від забруднень і шкірного жиру. Крім того, діоксид вуглецю прискорює кровотік, сприяє виробленню організмом колагену.

В яких випадках рекомендується процедура

Показаннями для застосування карбонового пілінгу є:

  • нездоровий землистий відтінок;
  • нерівна структура;
  • сліди від акне;
  • гіперпігментація;
  • розширені пори;
  • гіперкератози;
  • ознаки фото- і хроностаріння.
Останні новини:  Чистота зимових речей: як часто їх треба прати

У центрах лазерної косметології карбоновий пілінг проводиться на обличчі, шиї, в області декольте, на спині. Найбільш вигідний варіант — догляд за всіма зонами одночасно зі знижкою.Методика може застосовуватися як курсом, так і одноразово перед важливою подією. Пілінг підходить молодим, а також жінкам і чоловікам у віці.

Очищаючий і омолоджуючий СО2-пілінгНезаперечний плюс процедури — в її комплексній дії. Салонний пілінг забезпечує:

  • м’яке, але ефективне очищення. Шкірний покрив очищається від зовнішніх забруднень, від токсинів і сальних пробок;
  • відлущування відмерлих клітин;
  • омолодження. Лазер проникає в глибокі шари тканин, запускає синтез колагену, який робить шкіру пружною і еластичною.
Останні новини:  5 дієвих правил: як стати улюбленцем долі

Маніпуляція не вимагає попередньої підготовки, обробка однієї зони займає близько години. Після процедури ефект настає негайно: шкіра стає молодою, свіжою і відпочилою. Карбоновий пілінг не має побічних ефектів, які виникають при інших лазерних процедурах. Виконувати його можна в будь-який час року на відміну від деяких інших. Процедура відмінно поєднується з масками і різними програмами по догляду.

Омолодження відбувається за рахунок запуску природних процесів в тканинах. Вплив проводиться комплексно, усуваючи одночасно всі існуючі проблеми.

Перед подібними косметологічними процедурами важливо проконсультуватися з фахівцем.

Останні новини:  В яких місцях не можна ставити кігтеточку

Застосовувати карбоновий пілінг можна в разі, якщо немає ніяких протипоказань. До таких належать: періоди вагітності та лактації, декомпенсований цукровий діабет, рани і запалення в області обробки, підвищена чутливість шкіри до світла.

Догляд за шкірою після процедури

Безпосередньо після процедури на шкірний покрив наноситься зволожуючий і заспокійливий засіб. Відновного періоду немає, можна відразу повертатися до повсякденних справ. Кілька днів після відвідування салону не рекомендується відвідувати басейн, лазню, сауну, два тижні — солярій і пляж. Шкірний покрив після CO2 пілінгу обов’язково необхідно захищати кремом з SPF.