Перераховано солодощі, які дозволені навіть тим, хто худне

29.02.2024   22:06    48

Навіть люди, котрі худнуть можуть не відмовляти собі в солодощах, за умови, що десерти не містять трансжирів, інших шкідливих компонентів і приносять організму користь.


Фахівцями були перераховані солодощі, які дозволені навіть тим, хто бореться із зайвою вагою. Одним з таких ласощів є сухофрукти – вони дуже добре втамовують спрагу в солодкому смаку і одночасно дають організму дуже багато корисних речовин, мінералів і вітамінів. Головна умова: вживати не більше 30 грамів в день. Дієтологи радять їсти їх повільно – це дає можливість насолодитися смаком і відчути насичення.

Останні новини:  Лікарі попередили про небезпеку яблук

Пастила і зефір також містять пектинові сполуки, мають властивість вгамовувати роздратування травних органів. Але як і мармелад, ці солодощі повинні мати якомога більш натуральний склад, без штучних консервантів і барвників (в ідеалі готувати такі десерти краще самостійно). При їх споживанні також важливо дотримуватися помірності.Ще один корисний вид ласощів – темні сорти шоколаду. Їх присутність в раціоні дозволяє отримувати речовини флавоноїди: ці антиоксиданти ефективно борються із запаленням, перешкоджаючи розвитку хвороб серцево-судинної системи, раку. До 30 грамів в день навіть ті люди, котрі худнуть можуть з’їдати, не турбуючись про наслідки. Молочний шоколад в невеликій кількості теж не шкідливий: в ньому також присутні антиоксидантні сполуки, хоча і в меншій кількості.Останні новини:  Вживання помідорів знижує ризик інсульту на 55%