Німеччина має сценарій можливого нападу Росії - ЗМІ

29.02.2024   22:46    65
Німеччина має сценарій можливого нападу Росії - ЗМІ

Фото: facebook.com/mod.mil.rus (ілюстративне фото)

Німеччина змоделювала сценарій можливого нападу РФ


У документі зазначається, що якщо Росія атакує Німеччину, то це стане “фундаментальною зміною безпекової ситуації для всієї Європи”.

Уряд ФРН підготував сценарій можливого нападу Росії на країну, який складатиметься з чотирьох етапів. Про це пише Bild з посиланням на документ під назвою Аналіз ризиків для цивільної оборони.

Останні новини:  Пентагон готує зброю до відправки в Україну - ЗМІ

За даними, документу, на “першому етапі Росія запустить кампанію дезінформації у ЗМІ та соцмережах, щоб добитися розколу серед населення, дестабілізації суспільства та підриву довіри до вільної демократії”. Цей процес супроводжуватиметься кібератаками на електростанції, греблі та інші важливі об’єкти.На другому етапі РФ сконцентрує війська біля кордонів НАТО, а країни альянсу у відповідь посилять прикордонний контингент. Число кібератак і диверсій зросте, щоб затримати пересування армій НАТО. Не виключені атаки на атомні реактори, хімічні підприємства та гідротехнічні споруди у Німеччині.

Останні новини:  КНДР провела випробування боєголовки і нової ракети - ЗМІ

У ході третього етапу Росія почне завдавати точкових ударів із застосуванням конвенційної та не конвенційної зброї. Удари будуть “за цілями на території Федеративної Республіки Німеччини”. Одночасно з цим буде знищено велику кількість космічних супутників. На четвертому етапі конфлікту російські війська прорвуться до кордонів Німеччини. Бойові дії вестимуться на території країни, у повітрі та морському просторі.Як йдеться у документі, якщо Росія атакує Німеччину, то це стане “фундаментальною зміною безпекової ситуації для всієї Європи”.

Останні новини:  З Білорусі до РФ везли 700 кг устриць і лобстерів, захованих в меблях


korrespondent.net