Морози ще дадуть про себе знати: якою буде погода в Україні в березні - прогноз синоптиків

27.02.2024   18:21    63


Згідно з прогнозами синоптиків, у першому місяці весни 2024 року очікується підвищення температури повітря вище за середню. Водночас у березні не обійдеться без заморозків та випадання снігу. Про це свідчать дані порталу meteo.ua.


На початку березня прогнозується позитивна температура, але вже після 9 березня у багатьох областях очікуються морози.

Погода у Києві

На початок весни у Києві прогнозується тепла погода із позитивною температурою. Першого тижня вночі температура коливатиметься від 0 до +3 градусів, а вдень – від +3 до +9 градусів. У вівторок очікується сонячна та тепла погода з температурою до +9 градусів. Однак, починаючи з 9 березня, очікуються дощі, і нічні температури опустяться до -3 градусів.

Останні новини:  Принесе масштабні зміни: українці зможуть побачити повний місяць - названо дату

Друга половина березня буде холоднішою. Після 13 березня очікуються дощі та навіть сніг. Денні температури становитимуть близько 0 градусів, а нічні можуть опуститися до -4 градусів.Погода в Дніпрі

На початку березня у Дніпрі очікується переважно тепла погода із позитивними температурами. З 1 по 8 березня вдень очікується від +3 до +8 градусів. Однак уночі можливі невеликі морози від -1 до -3 градусів.

Починаючи з 9 березня, у Дніпрі очікуються дощі зі снігом, а з 12 березня – просто дощі. З 17 березня знову очікується погіршення погоди з дощем та мокрим снігом.

Останні новини:  “Литиме мов з відра”: прогноз погоди в Україні на кінець квітня

Погода у ЛьвовіНа початку березня у Львові очікується тепла погода із можливими дощами з 4 по 6 березня. Вдень температура буде від +4 до +10 градусів, а вночі від +1 до +3 градусів.

На 8 березня прогнозується +1 градус вночі та +9 градусів вдень. Очікується сонячна погода без опадів. Проте вже 9 березня очікується зниження температури. З 10 по 17 березня очікуються сніг та мокрий сніг.

Починаючи з 18 березня, у Львові очікується потепління та дощі.

Погода в Одесі

В Одесі, як і зазвичай на півдні України, на початку весни очікується тепліша погода. З 1 по 9 березня денна температура становитиме від +4 до +8 градусів, а вночі – від 0 до +3 градусів. 8 березня очікується хмарна погода з опадів у вигляді снігу.

Останні новини:  Британське МО звинувачують у затримках допомоги Україні

З 15 до 17 березня в Одесі очікується короткочасне похолодання. Передбачається дощ, а температура повітря у ці дні становитиме від -1 до +1 градуса.

Погода в Харкові

З 1 по 8 березня у Харкові також очікується тепло та сонячно. Вночі температура буде близько 0…+1, а вдень – від +5 до +10 градусів. З 10 по 12 березня передбачається короткочасне похолодання із дощем зі снігом, а потім дощі. З 16 по 19 березня очікуються опади у вигляді мокрого снігу.


clutch.net.ua