Компанія Mac Jee вперше показала новий реактивний безпілотник-камікадзе Anshar

11.02.2024   15:21    383


Безпілотник Anshar поєднує в собі точну доставку корисного навантаження з великою дальністю дії та високою швидкістю. Конструкція безпілотника передбачає максимальну злітну масу 160 кг, у тому числі вантажність 20 кг запас палива до 46 кг. Цей баланс між вагою та можливостями гарантує, що Anshar зможе точно доставити боєзаряд, зберігаючи при цьому розширену дальність дії та швидкість.

Останні новини:  Apple починає продаж оновленого iMac з чіпом M3

Anshar відрізняється своєю технологічною досконалістю, максимальна швидкість польоту 170 м/сек або 612 км/год, демонструє універсальність висотних можливостей: мінімальна висота польоту становить 10 метрів, а максимальна 8000 метрів. Така адаптивність забезпечує ефективність дрона у різних бойових сценаріях, від бойових дій на малих висотах до місій на великій висоті.Завдяки дальності польоту до 100 км та автономності польоту до години, безпілотник може ефективно вражати цілі на значних відстанях, що підвищує його роль як стратегічного засобу у військових операціях.

Останні новини:  Офіційно оголошено ціни на запчастини для ремонту Xiaomi 14 Ultra

Вироблятиметься безпілотник на підприємствах Mac Jee у Вале-ду-Параїбі, Сан-Паулу. Його виробництво наголошує на ролі Mac Jee як ключового гравця в оборонній промисловості Бразилії.
portaltele.com.ua