Кішка стала зіркою інтернету після того, як господарі забули в кімнаті скейтборд

26.02.2024   15:40    45

Не лише популярні блогери створюють цікавий контент для своїх численних підписників в соцмережах, але, як виявилося, чотириногі друзі людини можуть з легкістю скласти конкуренцію всім Instagram-гуру і тіктокерам. Сьогодні ми розповімо про кішку на ім’я Йєті, яка за допомогою свого захоплення катанням на скейтборді стала справжньою зіркою в соцмережах.


Ні, це не чудеса дресирування і виховання, кішка Йєті навчилася їздити на скейтборді сама. Таким чином тварина проводить своє дозвілля, її господарі ніяк не «причетні» до такої розваги свого вихованця.

Порода Йєті — гімалайська, вона проживає в будинку у своїх господарів у Ванкувері (Канада). Кайлі Кімлер і Ренді Прайс — так звуть щасливих господарів кішки.

Останні новини:  Папужка своїми кумедними рухами підніме настрій будь-кому





Одного разу вони залишили скейтборд в кімнаті, а Йєті перебувала неподалік. Властива всім тваринам цікавість змусила кішку підійти до скейту ближче і краще вивчити незнайомий предмет. І Йєті вдалося не просто вивчити його, а й навчитися з легкістю використовувати.

Кішку ніхто не тренував, шляхом проб і помилок вона сама навчилася кататися на скейті. Одного разу Кайлі і Ренді помітили цей химерний навик свого вихованця і вирішили завести кішці окрему сторінку в соцмережах. Кейлі пару раз зняла на камеру, як її улюблениця спритно відштовхується лапками від підлоги, залазить на скейт і катається по кімнаті. Після зйомки дівчина поспішила поділитися знятим у соцмережі.

Останні новини:  Якщо ви сумніваєтеся, що єнот є поганим домашнім вихованцем — це відео вас переконає у зворотньому

Через невеликий проміжок часу Йєті стала справжньою зіркою інтернету. Відео з тим, як біла кумедна кішка розсікає по кімнаті на скейті, побачило дуже багато людей, воно буквально стало вірусним.

Кайлі і Ренді, звичайно ж, дуже щасливі, по-перше, тому, що їх кішка знайшла сама собі таке незвичайне хобі, а по-друге, придбаній в соцмережах популярності.

Останні новини:  Пес підкрався до кішок і змусив їх злетіти

Тепер з певною періодичністю «тренування» Йєті господарі викладають в Tik Tok, де у кішки вже зібрався цілий натовп шанувальників. Тисячі підписників захоплюються кішкою, залишаючи численні захоплені коментарі і заохочуючи лайками нові відео.

Пропонуємо разом подивитися відео кішки-скейтера, яке стало таке популярне в Інтернеті. До речі, популярність можуть принести не лише незвичайні навички, але і милі особливості зовнішності, як, наприклад, короткі лапки кота, якого так полюбили в мережі.