Інтерв'ю Путіна: Кремль назвав головне очікування

10.02.2024   23:00    599
Інтерв ю Путіна: Кремль назвав головне очікування

Фото: Скріншот

У Кремлі дуже сподіваються, що Путіна “почули” на Заході


Велика кількість переглядів інтерв’ю у соцмережах “зовсім не означає” підтримку, визнав Дмитро Пєсков.

Інтерв’ю президента РФ Володимира Путіна американському журналісту Такеру Карлсону – це гарна нагода для російського лідера бути почутим на Заході, бо там “найбільші ЗМІ контролюються англосаксами”. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков у суботу, 10 лютого.

Останні новини:  Китай розгортає військові сили на кордоні з Росією: експерт припустив, чого чекати

Коментуючи те, що за першу добу це інтерв’ю набрало більше 100 млн переглядів лише в Twitter, представник Кремля зазначив, що це “зовсім не означає” підтримку.

“І не можна очікувати, що наша точка зору знаходитиме підтримку. Нам головне, щоб наш президент був почутий. А якщо він буде почутий, значить, більше людей замисляться про те, правий він чи ні. Хоча б думатимуть”, – сказав Пєсков.Він вважає, що Росіє дуже складно протистояти США “у пропагандистському плані”.

Останні новини:  світова еліта будує секретні бункери і запасається зброєю

“Бо англосакси так чи інакше володіють усіма найбільшими мовниками, всіма найбільшими газетами і так далі. І ось на цьому тлі головне – дати можливість людям ознайомитися з нашим світоглядом. І в цьому плані це дуже хороша можливість”, – наголосив Пєсков.

При цьому речник Кремля визнав, що влада США і так чудово знає “усі основні посили Путіна”, але з їхнього боку поки що немає ні бажання, ні політичної волі до переговорів з Росією. Тому у цьому плані інтерв’ю Путіна для Карлсона нічим не допоможе.Не обійшлося і без скандалу. В інтерв’ю Путін виправдав напад Адольфа Гітлера на Польщу, після чого отримав жорстку відповідь Варшави. А у самій Росії на Путіна подали заяву за реабілітацію нацизму.

Останні новини:  У Москві квіти з меморіалу Навальному переносять до меморіалу Пригожину


korrespondent.net