Ineos представила новий позашляховик Fusilier

26.02.2024   16:00    73
Компанія Ineos Automotive представила свій третій автомобіль, повністю електричний позашляховик під назвою Fusilier.

Як і його перший позашляховик Grenadier, Fusilier має квадратний дизайн у стилі ретро. На додаток до повністю електричного варіанту, Ineos запропонує Fusilier з опцією збільшення радіусу дії на бензині. 


За словами Ineos, Fusilier забезпечить «позашляхові можливості світового класу з нульовим компромісом щодо характеристик на дорозі». Коротший і нижчий за Grenadier, Fusilier буде побудований на платформі зі сталевим циліндром, сталевим днищем і алюмінієвими дверцятами. 

Останні новини:  10 дуже корисних опцій у машині, які приховують виробники

Ineos FusilierКомпанія Ineos ще не оприлюднила подробиць щодо силової установки Fusilier, тому поки рано говори про такі речі, як розмір батареї чи запас ходу. «Коли ми розробляли цей автомобіль, ми швидко прийшли до висновку, що для того, щоб рухатися до декарбонізації, але продовжувати створювати автомобілі, якими хочуть їздити споживачі, нам потрібна суміш технологій силових агрегатів, — сказав у заяві генеральний директор Джим Реткліфф. — Електрокари ідеально підходять для певних цілей: коротші поїздки та міські доставки, але промисловість та уряди повинні мати реалістичні очікування щодо інших технологій, які можуть допомогти прискорити необхідні темпи змін». 

Останні новини:  XPeng випробовує автопілот на трасах Німеччини

Ineos Fusilier

Судячи з фотографій, опублікованих Ineos, Fusilier виглядає як справжній позашляховик, з шинами для бездоріжжя, переднім захистом і високими бамперами. Конструкції капота та дверей нагадують Mercedes-Benz G-Class. Відповідно до інформації видання Top Gear, для підвищення ефективності використовували коротший, низький силует і такі речі, як активні шторки радіатора. 

Ineos співпрацює з компанією Magna для розробки Fusilier. Позашляховик буде виготовлений на заводі Magna в Граці (Австрія). Модель приєднається до таких автомобілів, як G-Class, BMW Z4, Toyota Supra та Fisker Ocean, а також інших автомобілів, які компанія погодила на виробництво. 

Останні новини:  Перший тест Skoda Kodiaq II. Нове втілення відомої моделі

Очікуйте більше новин від Ineos щодо силового агрегату Fusilier та деталей запуску до осені цього року. 


motorcar.com.ua