Глава МЗС Польщі - спікеру Джонсону: На кону довіра до США

26.02.2024   14:12    39
Глава МЗС Польщі - спікеру Джонсону: На кону довіра до США

Фото: Getty Images (архівне фото)

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський


Польський міністр звернувся до спікера Конгреса США, закликавши почути “замучений народ України”.

Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в ефірі американського каналу CNN.

Останні новини:  Трамп уперше висловився про необхідність посилити підтримку України

Про це він сказав, відповідаючи на питання журналіста про те, що б він сказав Джонсону, якби мав можливість поговорити з ним.

“Я б сказав, як колишній спікер нинішньому спікеру, – це доля України, вас благає замучений народ України, але на карту поставлено й довіру до США”, – сказав Сікорський.Він також нагадав обіцянку президента США.

Останні новини:  Іспанія може надати Україні свої старі американські танки M60: від 260 до 300 одиниць

“Президент Сполучених Штатів під час війни приїхав до Києва з історичним візитом, встановив штандарт Сполучених Штатів у центрі Києва, сказавши: “Ви союзник, ми зробимо все, що потрібно, і скільки завгодно, щоб допомогти вам. Слово Сполучених Штатів було сказано. Це має супроводжуватися діями, поставками”, – підкреслив голова МЗС Польщі.

Сікорський наголосив на тому, що Україна продовжує боротьбу з Росією, і заявив, що українці “тепер перебувають у режимі оборони” після того, як перемоги над Росією коштували матеріальних засобів і додаткових людей.
korrespondent.net

Останні новини:  Американці вперше провели навчання з одночасним вильотом 12 стелс-бомбардувальників B-2 Spirit