Ці щоденні звички дозволяють подружжю залишатися разом на все життя

26.02.2024   15:00    43

Практично кожна з нас хоч раз розчулювалася історіями про вічну і безмежну любов, розказаних подругою або підглянутих у кіно. Виявляється, ти і твій бойфренд цілком можете зробити і свої стосунки такими ж, якщо будете дотримуватися деяких простих правил. Вони перед тобою.


Лягайте спати разомЛягти в ліжко разом не обов’язково – інтим. Просто пари, які залишаються разом назавжди, намагаються засинати разом, а не окремо. Це значить, то ти встоїш перед спокусою подивитися ще одну серію «Пліткарки», а він перенесе комп’ютерну баталію з друзями на інший вечір. До того ж, з настанням осені, так важливо зігрівати один одного довгими прохолодними ночами.

Розвивайте загальні інтересиДобре, якщо у нього і у тебе є власні захоплення, про які ви не забуваєте навіть перебуваючи у відносинах. Але для міцної пари важливо мати і загальні хобі, а вони, як відомо, не виникають самі по собі. Можна, наприклад, взяти пару пробних спільних уроків за різних видів спорту – від шахів до скелелазіння. Якщо вони не викличуть у вас особливого захоплення, переходьте до інших захоплень – купіть настільну гру або прийміть рішення регулярно подорожувати.Тримайтеся за рукиЦя мінімальна демонстрація почуттів на публіці потрібна і важлива: мало того, що вона сигналізує про комфорт всередині пари, так ще й зміцнює ваші стосунки, згідно одному з недавніх досліджень.Довіряй і прощайПостарайся з розумінням ставитися до проблем і труднощів, які виникають навіть у самих зразкових відносинах і прощати бойфренду помилки. Деякі дівчата бояться, що такий підхід розбалує хлопця і він «сяде на шию», але насправді, ви станете менше сваритися, а він буде проявляти себе переважно з кращого боку.

Останні новини:  Ваш домашній хом’ячок погано пахне — чому так відбувається і як це можна виправити

Фокусуйся на позитиві Перестань виловлювати недоліки в зовнішності і поведінці хлопця, направляй свою увагу на все те хороше, що він для тебе робить. Це єдиний метод змінити чоловіка на краще, повір.

Обіймайтеся Вранці, перед відходом на роботу, протягом дня, коли ви йдете за покупками, ввечері, коли дивитеся кіно – не забувай обіймати хлопця як можна частіше і довше. По-перше, це корисно для здоров’я вас обох, а по-друге, дуже зближує.

Останні новини:  Поради з прибирання, які насправді не допомагають зробити дім чистішим

Зізнавайся в коханні кожен день «Доброго ранку», «Доброго дня», «Люблю тебе» – ці прості фрази до невпізнання змінять ваші стосунки з бойфрендом, якщо ти будеш вимовляти їх кожен день.

Бажай спокійної ночі Психологи часто радять не лягати в ліжко, не помирившись після сварки, але ми дотримуємося дещо іншої думки. У деяких ситуаціях з’ясування стосунків дійсно варто відкласти до ранку, але це не означає, що не можна побажати спокійної ночі. Роби це кожний день незалежно від того, як себе відчуваєш – це покаже твоєму хлопцеві, що ти його любиш навіть у ті моменти, коли ображена або розсерджена.

Останні новини:  Чи можна допомогти почорнілим після зими трояндам

Цікався його успіхами Навіть якщо часу на телефонну розмову немає, можна викроїти хвилинку і написати йому смс посеред робочого дня. Запитай, як пройшла його важлива зустріч або просто поцікався його самопочуттям – всім нам важливо знати, що про нас пам’ятають і люблять навіть тоді, коли знаходяться на відстані.

Пишайся тим, що ви разом Стисни сильніше його руку, коли ви йдете в супермаркет або потайки ущипни за сідницю- так ти нагадаєш хлопцеві, що він улюблений і бажаний, що відразу підніме йому настрій.