Чому від деяких бальзамів для губ і помад дере в горлі, хочеться кашляти

11.02.2024   19:00    203

Дивні симптоми.

Буває так, що жінка купила гарну помаду або бальзам для губ, але користуватися ними неможливо: печіння та першіння в горлі виникають з нізвідки та проходять, як тільки змиєте косметику. Виявилося, що причина є, і дуже однозначна, інформує Ukr.Media.


Дерматологи пояснили, що саме так проявляє себе реакція на якийсь компонент у складі помади. Навіть якщо раніше жінка не страждала на алергію, згодом усе могло помінятися.

Останні новини:  Які каші корисні для нервів, а які – для серця

Варто пам’ятати, що склади тих самих бальзамів постійно вдосконалюють. Тому якщо пів року тому під час використання помади неприємних відчуттів не було, це не означає, що їх не буде при купівлі нового тюбика.

А ще звертайте увагу на термін придатності. Цілком ймовірно, що старі компоненти можуть викликати реакцію.

У складах є консерванти, силікони, різні добавки зі смаком чогось — це і може бути причиною першіння, тобто алергії.



Якщо реакція виникає на будь-який бальзам для губ, можна користуватися вазеліном, але він також синтетичний. Можна оливкову олію, але від неї не буде такого ефекту, як від готових бальзамів, підсумували лікарі.

Останні новини:  Як визначити рак і діабет по запаху тіла


news-xl.net