Changan оновив ліфтбек Uni-V

26.02.2024   15:00    56

Китайська марка Changan, автомобілі якої нещодавно почали продавати в Україні, розповіла про оновлений ліфтбек Uni-V. У фокусі уваги плагін-гібрид iDD: він перейде на нову техніку, позбудеться коробки передач, а покупці зможуть вибирати між двома варіантами електромоторів і тягових батарей.


Найпростіше впізнати оновлений Changan Uni-V по решітці радіатора з трикутними осередками та центральному розташуванню вихлопних патрубків. Також змінився дизайн колісних дисків і бампери, а у салоні натомість без істотних нововведень: заявлені лише якісніші матеріали оздоблення.

Останні новини:  Розсекречено салон електроседана Honda і Dongfeng

Звичайні Uni-V пропонуватимуться лише з турбомотором 1.5 (188 к.с., 300 Нм) та 7-ступеневим «роботом». А ось гібриди суттєво перепроєктовані: від схеми з наддувним двигуном і роботизованою коробкою передач відмовляться на користь системи e-CVT з «атмосферником» як генератором та електродвигуном.Заявлено два варіанти: базовий гібрид Uni-V отримає 190-сильний електромотор (330 Нм) та батарею на 9 кВт-год, запас ходу без активації ДВЗ складе до 65 кілометрів. За доплату запропонують версію з 215-сильним (330 Нм) електромотором та батареєю на 19 кВт-год з автономністю на електротязі до 136 кілометрів. В обох випадках під капотом встановлено 110-сильний двигун об’ємом 1,5 літра. За динамікою новинка поступається попереднику, зате новий гібрид повинен бути економнішим та дешевшим.
avtomir.ua

Останні новини:  В Україні видали понад 106 тисяч «зелених» номерних знаків