Bosch навчив роботів паркувати та заряджати електромобіль

12.02.2024   12:31    226

Виступаючи нещодавно на технічній виставці CES у Лас-Вегасі, член правління Bosch Таня Рюкерт пояснила, що електрифікація зараз є основною частиною роботи Bosch, і вона вважає, що зарядка електромобілів продовжує залишатися «каменем спотикання» у їхньому поглинанні. Автоматизована система заряджання паркувальників поєднує в собі функцію паркування без водія та зарядну робототехніку, щоб виконати роботу за водія.


Рюкерт описує систему як автоматизований спосіб заряджання електромобіля, а також вирішує іншу проблему, яка іноді виникає з громадськими зарядними пристроями: електромобілі поглинають зарядні станції, залишаючись підключеними ще довго після того, як автомобіль повністю заряджений.

Останні новини:  Чому з автомобілів зникли антистатичні стрічки

За допомогою системи Bosch водій з’являється на автостоянці, вистрибує з машини, натискає кнопку в додатку для телефону, а все інше робить автоматизована система. Автомобіль від’їжджає на порожнє паркувальне місце в комплекті з роботом-зарядним пристроєм, який відкриває зарядний клапан і підключається до мережі.Коли автомобіль заряджається до потрібного рівня, робот відключається, і автомобіль прямує до порожнього паркувального місця, залишаючи робота вільним для наступного клієнта.

Останні новини:  Трохи більше 4 л на 100 км: у Києві "засвітилася" нова машина популярної марки (фото)

Система вийшла за рамки ранньої експериментальної стадії, і автоматизована система паркування автомобілів була схвалена для комерційного використання у 2022 році. Комбінована система паркування та зарядки також не потребує свіжозбудованих паркінгів.Роботи призначені для розгортання в існуючих місцях, які вже мають автоматизовану парковку, або в місцях, де вся ділянка встановлюється вперше. Автоматична парковка автомобіля працівником готелю доступна на парковці аеропорту Штутгарта протягом останніх 12 місяців і позиціонується як перша у світі послуга автономного паркування четвертого рівня.

Останні новини:  Названо 2 найкращі моделі GMC, що зійшли з конвеєру після 2000 року

Автоматизована система зарядки автомобіля працівником автомобіля випробовується на автостоянці Cariad в Інгольштадті та на автостоянці Bosch у Людвігсбурзі. Компанія Bosch вважає, що підвищення зручності є способом підвищення привабливості електричного водіння, а також інвестує в технологію карбіду кремнію.

Перехід на менш енергоємні технології з карбіду кремнію в електромобілях може, за його словами, збільшити запас ходу в середньому на цілих 6%, допомагаючи зменшити ще один передбачуваний бар’єр для поглинання електромобілів: занепокоєння щодо запасу ходу.


newsauto.com.ua