Більше не потрібно платити: Укрпошта зробила безплатною популярну послугу

12.02.2024   11:06    8510


Укрпошта приємно здивувала українців запрошенням скористатися безплатною послугою до кінця лютого. Ця інформація розміщена на офіційній сторінці «Укрпошти» у соціальній мережі Facebook.


Національний оператор поштового зв’язку України оголосив про скасування плати за доставлення певних товарів, прагнучи порадувати клієнтів приємними акціями та допомогти їм заощадити.

Акція розпочалася з 5 лютого та діятиме до 29 лютого. В рамках акції Укрпошта безплатно доставляє замовлення з категорії «Дитячий світ» на OLX.ua.

Останні новини:  Збиватиме БПЛА дистанційно: ІТ-компанії Львівщини зібрали 5,7 мільйонів гривень на пікапи для мобільних груп ППО

Для отримання безплатного доставлення замовлення з категорії «Дитячий світ» необхідно виконати лише дві прості умови:

Під час оформлення замовлення вибрати доставлення через «Укрпошту».
Сплатити покупку карткою Mastercard.

Укрпошта є національним оператором поштового зв’язку України. Це державне підприємство, яке здійснює доставлення поштових відправлень, листів, посилок, платежів та інших пов’язаних із поштовими послугами документів та товарів.Укрпошта має розгалужену мережу відділень по всій країні та надає широкий спектр послуг, включаючи доставлення додому, міжнародне доставлення, послуги електронної пошти та багато іншого.

Останні новини:  Збиватиме БПЛА дистанційно: ІТ-компанії Львівщини зібрали 5,7 мільйонів гривень на пікапи для мобільних груп ППО


clutch.net.ua