Apple Vision Pro може знадобитися чотири покоління, щоб досягти «ідеальної форми»

11.02.2024   19:21    386


Усвідомлення «ідеальної форми» гарнітури Apple Vision Pro може зайняти чотири послідовні покоління пристрою, вважають деякі люди в Apple Vision Products Group. Про це повідомляє репортер Bloomberg з хорошими зв’язками Марк Гурман. Пишучи у своєму останньому інформаційному бюлетені Power On, Гурман каже, що деякі члени команди, яка працює над гарнітурою Apple, відчувають, що попереду ще багато роботи, перш ніж пристрій можна буде вважати достатньо досконалим для повсякденного використання.


Хоча незрозуміло, що команда розробників Apple вважає «ідеальною формою» пристрою, досить легко взяти підказки від деяких перших користувачів, чиї проблеми з пристроєм першого покоління поширилися як на апаратне, так і на програмне забезпечення.Багато користувачів Vision Pro вважають, що гарнітура сама по собі занадто важка та громіздка для тривалого використання, що робить мініатюризацію покоління вирішальним критерієм для вдосконалення. Інші критики включали низький час автономної роботи, недостатню кількість спеціальних програм і переважання помилок у visionOS.

Останні новини:  Офіційно оголошено ціни на запчастини для ремонту Xiaomi 14 Ultra

Якщо команда Apple зможе розв’язувати ці проблеми протягом чотирьох поколінь – подібно до розвитку iPhone, iPad і Apple Watch – Гурман припускає, що Vision Pro може зрештою замінити iPad.За словами Гурмана, Apple мала «змішані результати», намагаючись позиціонувати iPad як заміну Mac. Незважаючи на зусилля Apple зробити його багатозадачним пристроєм із такими функціями, як Stage Manager, iPad не міг стати справжньою продуктивною робочою конячкою, як Mac, і зараз стоїть у підвішеному стані серед інших пропозицій Apple. «Пристрій втратив своє початкове призначення і став ще більш заплутаною частиною продуктового портфоліо Apple», — пише Гурман.

Що стосується Vision Pro, ціна якого починається від 3500 доларів, то «потрібно буде оновити апаратне забезпечення, низку оновлень програмного забезпечення та набагато кращу підтримку з боку розробників додатків і виробників контенту, щоб справді зробити гарнітуру заміною iPad, якою вона здатна бути». – додає Гурман. «До того часу Vision Pro — це, по суті, прототип — лише той, де ви повинні заплатити Apple за привілей його випробувати».

Останні новини:  Apple починає продаж оновленого iMac з чіпом M3


portaltele.com.ua