5 причин того, чому жир залишається на животі

11.02.2024   22:34    248

Безуспішно намагаєтеся позбутися від жиру в області живота? Ось 5 можливих причин, через які він не зійде з місця.

Ви п’єте занадто багато алкоголю

Алкоголь не тільки уповільнює здатність печінки розщеплювати жир, але і пригнічує вироблення тестостерону – гормону, який допомагає розщеплювати жир. Алкоголь сприймається організмом як токсин, тому негайно привертає увагу. Коли ви п’єте спиртне, організм зосереджується на його переробці, а не на розщепленні продуктів, що містять вуглеводи і жири. Ці зайві калорії перетворюються і зберігаються у вигляді жиру, що призводить до збільшення талії. Вживання алкоголю також може змусити вас їсти більше. Це пов’язано з тим, що алкоголь збільшує апетит, пригнічуючи лептин – гормон, який змушує мозок перестати бажати їжу. Крім того, алкоголь може порушити сон, що змусить їсти більше калорій.

Останні новини:  Названі продукти, які “вбивають” імунітет

Ви старієте

У міру того як ви стаєте старше, рівень метаболізму в тілі знижується, а разом з ним і кількість калорій, необхідних для нормального функціонування. У жінок менопауза може призвести до збільшення ваги в області живота. Менопауза уповільнює вироблення гормонів естрогену, прогестерону і тестостерону. Зниження рівня гормонів призводить до скупчення жиру на животі.

Останні новини:  6 причин, чому варто пити м’ятний чай

Ви робите тільки кардіотренування

Для плоского живота потрібно поєднувати силові і кардиотренировки. Силові тренування збільшують м’язову масу, а більше м’язів означає, що ваше тіло буде спалювати більше калорій. Крім того, потрібно збільшити кількість кардіотренувань – режим високої інтенсивності може привести до втрати більшої кількості жиру на животі. Завдяки високоінтенсивним тренуванням ви спалите більше калорій за менший час.

Ви їсте багато напівфабрикатів

Вживання занадто великої кількості оброблених харчових продуктів, таких як білий хліб, крекери, чіпси, солодкі напої і десерти, може перешкодити втрачати жир в області живота. Ці продукти можуть посилити запалення в організмі і сприяти збільшенню талії. Отже, включайте в свій раціон більше натуральних продуктів, таких як фрукти, овочі та цільнозернові. Натуральні продукти багаті антиоксидантами, які мають протизапальні властивості.

Останні новини:  Дієтологи вважають пельмені, піцу і шаурму безпечними для фігури

Ви відчуваєте стрес

Занадто сильний стрес може ускладнити втрату ваги, особливо в області живота. У стані стресу люди схильні вживати жирну і калорійну їжу. Крім того, стрес також призводить до підвищення рівня кортизолу, відомого як гормон стресу, який сприяє накопиченню жиру, особливо в області живота.