Японський скульптор створив пінопластовий Toyota Land Cruiser: ціль

05.12.2023   15:45    24

Незвичайний проєкт побудував японський скульптор Масумі Ямагуті, який опублікував відеоролик із процесом створення репліки на своєму youtube-каналі. Про це повідомляє Nnews. Попри деталізований екстер’єр, позашляховик з легкістю переносять двоє чоловіків. При цьому вагу пінопластового Land Cruiser творець не розкрив.


Масумі Ямагуті вирішив побудувати пінопластовий Land Cruiser 70 на честь повернення на домашній ринок оновленого позашляховика. При цьому скульптор вирішив побудувати макет у масштабі 1:1. На десятихвилинному відео майстер продемонстрував процес створення копії позашляховика з декількох великих блоків пінопласту. Під час роботи фахівець повністю повторив усі вигини кузова реальної машини, а також скопіював форму решітки радіатора, литих дисків і покришок із протекторами.



Пінопластовий Land Cruiser 70 пофарбували в класичний для моделі світло-бежевий колір, який поєднується з чорними пластиковими деталями. Здалеку саморобну машину можна прийняти за справжній позашляховик. Творець не розкрив масу копії, проте на ролику видно, що пінопластовий “Крузак” легко переносять двоє людей.

Останні новини:  McLaren анонсував швидку прем’єру таємничої новинки

Влітку минулого року в Мережі показали копію спорткара Aston Martin DB5 Джеймса Бонда, побудовану з Lego. Модель у натуральну величину виставили в магазині данського виробника конструктора.




newsauto.com.ua