Які квіти подарувати, якщо ви хочете висловити подяку — 6 чудових варіантів

03.12.2023   06:20    41

Сказати «спасибі» іноді буває недостатньо. Зробити це красиво допоможуть квіти. Вони стануть прекрасним доповненням для вираження ваших почуттів, викличуть посмішку і масу приємних емоцій у людини, якій ви дякуєте.

Маранта


Тропічна рослина з яскравими листям символізує добробут і достаток. Маранта розпилює навколо себе ауру спокою й умиротворення.

Дарувати цю екзотичну культуру прийнято в горщику. У догляді маранта невибаглива. Кашпо повинне бути нейтрального відтінку, щоб не створювати зайвих колірних плям в інтер’єрі.

Маранту підносять колегам по бізнесу з побажаннями достатку і процвітання. До кашпо з рослиною можна прикласти листівку з подякою за виконану роботу. Такий презент хороший тим, що адресувати його можна людям будь-якої статі і віку.Рожева гвоздика

Гвоздики дарують в основному в зрізі. Гарна обгортка має значення. Вона повинна бути прозорою. Ажурні бутони світлих відтінків символізують любов і мир. Рожеві гвоздики прийнято дарувати в День Матері на знак вічної вдячності.За легендою, рожеві гвоздики з’явились зі сліз Діви Марії, що оплакує сина. Даруючи такий букет квітів матері, ми говоримо: «Спасибі за життя!»

Рожеві гвоздики на весілля — це побажання довгого кохання, радості, щастя і великого здорового потомства. Букет із гвоздик вважається універсальним. Його можна дарувати з будь-якого приводу. Для вираження подяки він буде цілком доречний.

Жовта хризантема

Сонячні, яскраві, привабливі хризантеми подобаються багатьом. Вони символізують благородство і довголіття, тому ідеально підходять для подарунка.

Але є деякі нюанси, про які потрібно знати. Залежно від того, кому призначається букет, кількість хризантем і доповнення будуть різними.

Дев’ять жовтих хризантем можна піднести в подяку чоловікові. В «чоловічий» букет можна додати гілку сосни або бамбука, що означає побажання здоров’я і довголіття. Такі композиції прикрашають фігурками журавля і оленя — чоловічими символами проникливості і сили.

Єдина жовта хризантема серед білих і блакитних квіток означає любов і вдячність жінці. Це визнання: «Ти — сонце в небі! Спасибі за те, що ти є!» Такий букет дарують жінці, що залишила великий слід у житті дарувальника, неважливо — коханка то чи літня родичка.

Кремова троянда

Мовою квітів кремові троянди означають «чарівність і задуму». Такі троянди підносять коханій, коли хочуть продовження і розвитку відносин. Чоловік може подарувати дружині кремові троянди на знак подяки за кожен спільно прожитий день.

Тонка різниця між кремовими і персиковими трояндами не грає ролі. Для вираження вдячності підійдуть обидва кольори.

Нерозпущені бутони зазвичай дарують дівчині, а повністю розкриті квіти підносять жінкам. Кремові троянди можна подарувати і в горщику. Особливо красиво виглядають мініатюрні кущі, посипані бутонами.

Камелія

Їх дарують тільки жінкам, незважаючи на те, що на Сході камелію називають «квіткою самурая». Додаткових прикрас у вигляді зелені та інших квітів камелії не потребують.

Різноманітність кольорів дозволяє створювати будь-які композиції. Однак, на знак подяки прийнято дарувати однотонні букети.

Камелії ніжних світлих відтінків дарують юним дівчатам. Кількість квітів — 2-5 штук. Якщо дама досягла віку 30-40 років, камелії мають бути насиченого помаранчевого або рожевого кольору. 5-7 квіток буде достатньо для красивого букету. Червоні камелії підносять тільки коханій жінці на знак подяки за ніжність і пристрасть. Цей інтимний подарунок зазвичай складається з 9-11 камелій. Бузкові, фіолетові і бордові камелії послужать як презент для зрілих дам. Вони мають бути повністю розпущеними. Максимально допустима кількість квітів у букеті — 101 камелія.

Дарувати камелії в горщику рекомендується тільки досвідченим квітникарям. Є нюанс: якщо кількість бутонів на кущі парна, від такого подарунка краще утриматися.

Лілія

Білі лілії означають непорочність і чистоту. Композиція з таких квітів на весіллі — ідеальна прикраса свята. Кольорові лілії теж мають свою символіку. Ніколи не дарують червоні лілії. Вони висловлюють гнів і презирство.

Тигрові і помаранчеві лілії дарують на знак подяки за допомогу в матеріальних справах. Помаранчеві лілії в будинку — до достатку і процвітання. Жовті лілії означають тепло і сонячне світло.

У такий спосіб можна сказати «спасибі» за дружнє ставлення і допомогу.


Останні новини:  Бюджетний догляд за собою