Як зробити шкіру блискучою за допомогою японської водної терапії

04.12.2023   13:40    48

Ваш організм на більш ніж 70% складається з води, і підтримання її рівня має ключове значення для загального здоров’я. Виявляється, споживання води тісно пов’язане зі станом шкіри, що робить його важливим аспектом турботи про себе. Про це пише “Health shots”.


Для тих, хто мріє про здорову і блискучу шкіру, японська водна терапія є цікавим рішенням. Цей метод не тільки здатний покращити зовнішній вигляд шкіри, але й надати позитивний вплив на загальне самопочуття. Дієтолог Мадхура Гурав ділиться секретами цієї японської терапії.

Останні новини:  Кілька міфів про волосся, у які жінкам варто припинити вірити

Принципи японської водної терапії ґрунтуються на тому, що навіть невелике зниження рівня води в організмі може вплинути на ваш фізичний стан і шкіру, роблячи її сухою, лущиться і позбавленої свіжості.

Відповідно до цієї практики, рекомендується випивати дві склянки води кімнатної температури відразу після пробудження, за 45 хвилин до сніданку. Сніданок слід приймати через 15 хвилин, а протягом наступних 2 годин уникати приймання інших продуктів.Хоча японська водна терапія ґрунтується на вірі в корисність певних практик при вживанні води, особливо перед сніданком, слід зазначити, що наукових доказів її ефективності немає.

Останні новини:  Дієвий домашній очищувач для унітаза за копійки та більше не витрачаюсь на хімію

Попри це, регулярне вживання води може допомогти зволожити організм і активувати його функції та метаболічні процеси перед їдою.

Переваги водної терапії для шкіри включають покращення метаболізму та контроль ваги. Споживання води натще також може сприяти природному процесу детоксикації організму, що своєю чергою може призвести до більш чистого кольору обличчя.