Як зробити обличчя більш свіжим за допомогою косметичних засобів

04.12.2023   15:00    39

Свіжий і відпочилий вигляд личить усім. Але для багатьох мешканок мегаполісу це недозволена розкіш. Якщо вам вкотре не вдалося лягти спати вчасно, прогулятися на свіжому повітрі або утриматися від щільної вечері, приготуйтеся побачити вранці синці під очима, набряки, тьмяний колір обличчя і змарнілий вигляд… але є й гарні новини: ці непорозуміння можна приховати за допомогою косметики.


Існує кілька жіночих хитрощів, які допоможуть повернути обличчю відпочилий вигляд. Найефективнішими з них поділилися візажисти. Приготуйтеся, зараз ми будемо «домальовувати» брак свіжості.

Використовуйте маску

Якщо напередодні була вечірка, після якої ви прокинулися не у найкращому вигляді, повернути обличчя на місце допоможе альгінатна маска. Свою назву такі маски отримали через основну діючу речовину — альгінат. Це витяжка з водоростей, яка має резиноподібну консистенцію і застигає на обличчі після нанесення. Такий склад забезпечує гарний ліфтинг, відмінно звужує пори і моделює обличчя. Якщо альгінатна маска змішується з водою, то її дія спрямована на звуження пір і скульптурування обличчя. ⠀Якщо ж у наборі йде сироватка, то маска буде спрямована на вирішення різних проблем зі шкірою. Очевидний плюс альгінатних масок — ефект у вигляді ліфтингу і більш свіжого вигляду помітний вже відразу. Якщо ж альгінатної маски під рукою немає, спробуйте використати тканинні, попередньо охолодивши їх.Наклейте патчі

Останні новини:  Прості способи для вирівнювання волосся без праски та фена

Коли часу полежати з маскою немає, рекомендуємо накласти під очі гідрогелеві патчі! Їх, до речі, можна клеїти і на носогубки, і на чоло. Тримайте патчі у холодильнику. Від охолоджених ефект буде набагато помітніший. Вони допоможуть прибрати набряки і кола під очима, а також підтягнутий шкіру повік.

Нанесіть антисерн

Привівши обличчя до ладу за допомогою масок і патчів, можна домалювати свіжість і молодість за допомогою косметики. Спочатку розберемося з областю навколо очей. Для ніжної і тонкої шкіри у цій зоні вигаданий спеціальний б’юті-засіб, який називається антисерн: продукт із слабкою пігментацією та досить рідкою консистенцією, зазвичай, зі світловідбиваючими частинками. Його завдання — трохи висвітлити шкіру навколо очей і зробити рівною, додатково зволожуючи її протягом дня. Але з активними колами він, звичайно, не впорається, і ось тут вам допоможе консилер.

Останні новини:  Три нестандартні способи використання мікрохвильової печі, які здивують

Оберіть консилер

Консилер під очі повинен бути з персиковим підтоном, що допоможе нейтралізувати сіро-коричневий пігмент, який «відповідає» за землистий вигляд обличчя. Є важливий нюанс! Наносити його варто вздовж кісточки очниці. Потім засіб м’яко розтушовується до ока.

Усю область повіки щедро замазувати не варто, інакше консилер збереться у мімічних зморшках і лише підкреслить їх! Для усієї області повіки, повторюємо, створений антисерн!

Останні новини:  Зимовий догляд за лапами собаки

Не забувайте про рум’яна

Ще один б’юті-засіб, створений повернути обличчю свіжість, — рум’яна! Наносити їх потрібно на «яблучка» щік, і — не дивуйтеся! — трохи на рухому повіку! Багато зірок і навіть телеведучі вдаються до цього прийому, щоб миттєво освіжити обличчя.