Як рис може допоможе при митті посуду: господиням на замітку

04.12.2023   15:40    49

Багато недосвідчених господинь впевнені в тому, що для миття посуду потрібні тільки вода, губка і гель/порошок. Насправді, у деяких ситуаціях бажано використати і такий продукт, як рис.


Виявляється, ця крупа допомагає помітно прискорити повернення посуду чистоти, зробивши цей процес неймовірно простим. Отже, у яких випадках рис допомагає під час миття кухонних предметів?

Останні новини:  Як підвищити рівень гормону задоволення в самоізоляції

Коли потрібно відмити сковороду, що пригоріла

Утворився товстий шар нагару? Не поспішайте використати побутову хімію! Спочатку насипте в сковороду трохи рису, залийте продукт водою і поставте посуд на конфорку. Як тільки крупа почне набувати м’якості, нагрівання слід припинити.Далі слід почекати до тих пір, поки посуд і вода, що знаходиться в ній, не перестануть бути гарячими.

Останні новини:  Корисні ефекти, які подарує маска для обличчя зі звичайних помідорів

Завершальний етап процедури – використання дерев’яної лопатки. За допомогою неї треба забрати крупу. Заодно відійдуть і забруднення.

Коли потрібно помити посуд з вузьким шийкою

Виникла потреба повернути чистоту внутрішньої поверхні графину, пляшки чи глека? Просто насипте всередину судини жменю сирого рису, налийте трохи чистої рідини і додайте буквально кілька крапель засобу миття тарілок.Потрясіть посуд, а потім вилийте вміст. Підсумком процедури стане ідеальна чистота ємності зсередини.

Останні новини:  Стиліст назвала оптимальну частоту миття голови і викликала суперечки в мережі