Як правильно фарбувати вії, щоб туш зробила їх довгими, густими і красивими

01.12.2023   05:40    31

Мало купити хорошу туш, важливо навчитися нею правильно користуватися. Більшість з нас бездумно водять щіточкою вгору-вниз, але ж насправді потрібно рухатися вправо-вліво! Здивовані? О, це не єдиний сюрприз, який вас чекає в нашій статті.


Використовуйте праймер

Мабуть, це головний секрет професійних візажистів: перед нанесенням туші вони використовують праймер. Він видаляє і ущільнює волоски, продовжує стійкість продукту і створює заповітний пуш-ап ефект.

Якісний праймер ще і захищає вії від надломів, а тим часом укріплює волосся.

Вибирайте щіточку, а не туш

Останні новини:  Важливі поради, які допоможуть виховати слухняного та доброго собаку

Як би не старались виробники переконати нас у зворотному, факт залишається фактом: секрет розкішних вій криється не стільки в самій туші, скільки у формі щіточки!Тому запам’ятовуємо: пряма і конусоподібна форма з мілкою щетиною подовжує і добре розділяє волосся; спіралеподібна, овальна, з густим і щільним ворсом — додає об’єм; вигнута форма відмінно підкручує. Ще найважливіший момент: наносьте туш рухами вправо-вліво — так вона краще покриє кожну війку.

Пудра на допомогу

Про цей лайфхак багато хто чув, пробували — одиниці. А потрібно було б. Як тільки нанесете перший шар туші, припудрить вії пухнастою щіточкою. Потім зразу ж наносьте другий шар. Ефект перевершить всі очікування: вії будуть здаватися вдвоє густішими й довшими.Одна добре, а дві краще!

Останні новини:  Як відмити дзеркало за допомогою простих народних засобів

Використовуйте в макіяжі одну-єдину туш класичного чорного кольору — занадто скучно і малоефективно. Найкраще діяти по-іншому: спочатку наносити шар нейтрального (чорного або корисного) відтінку, потім — кольорового, а в завершенні — знову чорного або коричневого.

Пам’ятаєте, це правило працювало ще на уроках малювання в молодших класах? Один колір здається легким і непримітним, якщо розширити його додатковими відтінками, отримаємо обсяг і багатомірність. Ось і тут так.

Останні новини:  Дієвий домашній очищувач для унітаза за копійки та більше не витрачаюсь на хімію

Профарбуйте корені та намалюйте стрілки

Щоб вії здавалися густішими, темною підводкою або олівцем заштрихуйте їх коріння, постарайтесь профарбувати смужку слизистої. Процедура малоприємна, але дуже ефективна.

А плавно вигнута стрілка, яка злегка виходить за кут ока, здатна дивним чином візуально подовжити вії!