Як ефективно очистити пральну машину від забруднень та вапняного нальоту

05.12.2023   11:40    49

Під час довготривалого використання пральної машини ми починаємо помічати, що там збираються забруднення чи вапняний наліт. Щоб уникнути цього можна використати один звичайний лимон.


Очищення пральної машини за допомогою лимона може бути ефективним і приємно ароматним способом видалення запахів та вапняних відкладень. Редакція сайту Добрі новини підготувала кілька ефективних кроків, які можна виконати для очищення пральної машини від забруднень та неприємного запаху.

  • Вимкнути пральну машину. Переконайтеся, що пральна машина вимкнена перед тим, як розпочати процес очищення.
  • Відкрийте барабан пральної машини. Відчиніть дверцята пральної машини та перевірте барабан на наявність видимих забруднень або неприємних запахів.
    Використання лимона. Зробіть суміш, використовуючи сік лимона та шкурку. Для цього вам потрібно натерти шкурку лимона на грубій тертці, а після цього додати натерту шкурку та сік лимона безпосередньо в барабан пральної машини.
  • Запустіть цикл прання. Запустіть короткий цикл прання при високій температурі, використовуючи гарячу воду. Це допоможе видалити бруд, бактерії та вапняні відкладення.
  • Додаткове очищення відкладень. Якщо у вас є великі вапняні відкладення або бруд, вам може знадобитися використовувати додаткові засоби для очищення. Наприклад, можна додати пів склянки оцту або соди для прання.
  • Повторіть за потребою. Якщо пральна машина сильно забруднена, цей процес може бути повторений.
Останні новини:  Як підвищити рівень гормону задоволення в самоізоляції

Протріть зовнішні частини пральної машини лимонною сумішшю або просто використовуйте лимон для видалення плям та неприємних запахів. Після завершення процесу ви можете насолоджуватися свіжістю та чистотою вашої пральної машини. Забезпечте вентиляцію приміщення під час використання великих кількостей оцту чи інших продуктів.

noviydoctor.com