Відмовтеся від цих 5-ти аксесуарів — їх не одягне стильна жінка

05.12.2023   14:20    38

Хто така стильна жінка? Вона завжди одягнена з голочки, і навіть аксесуарам приділяє велике значення і увагу. Адже навіть найстильніший образ можна зіпсувати, здавалося б, дрібницею.


Почуття стилю — це не брендові речі в гардеробі, а вміння підкреслювати фігуру відповідним одягом і комбінувати її з аксесуарами. При цьому дотримуватися основних тенденцій моди. Є список речей, від яких стилісти радять відмовитися зовсім. Розповідаємо про них.

Останні новини:  Точна кількість порошку, яка потрібна для якісного прання

Підроблена сумка

Найчастіше підробки виконані дуже посередньо, і компетентні у брендах люди обов’язково це помітять. Щоб уникнути косих поглядів краще вибрати сумку з мас-маркету, але з досить високою якістю і з хорошим дизайном.

Блискучі колготки

Колготки з люрексом канули в лету. Колись вони були модними, але мода мінлива. Такі колготки тільки підкреслити повноту ніг і їхні недоліки, та й дуже складно підібрати під них гармонійний одяг.Гумки для волосся з яскравим декором

Останні новини:  Як вибрати ідеальний купальник для жінок з пишними формами

Дрібниця, але гумка з пластиковою квіточкою може зіпсувати навіть найстильніший образ. Позбавтеся від гумок зі стразами, блискітками, пластиком — вони підходять тінейджерам, але не стильній леді.

Фенічки і намиста з бісеруТакож, як і з гумками, фенічки та подібні вироби з бісеру підійдуть дівчаткам-школяркам, а не модній дамі.

Шарфик-хомут

Його полюбили багато жінок, але в образ його досить складно вписати. Крім цього, такий шарф робить візуально шию коротшою, а риси обличчя крупнішими. Тому краще замінити хомут на звичайний шарф.

Останні новини:  Чому вважається, що перфекціонізм псує життя: як його позбутися