Відео: Поліція врятувала ведмедя Балу із Хмельницького зоопарку

01.12.2023   05:31    28

Ведмедя Балу, долею якого переймалися зоозахисники, перевезли з Хмельницького парку, де він жив у тісному вольєрі, до національного природного парку Синевир на Закарпатті.

Про це повідомили у Національній поліції.


У серпні 2023 року зоозахисники звернулися із заявою до правоохоронних органів через неналежне утримання дикої тварини — ведмідь Балу — у Хмельницькому парку. Там він жив у тісному вольєрі, не мав доступу до водойми, а басейн у клітці тварини був наповнений болотом.

Останні новини:  Ураження бомбами JDAM командного пункту росіян на Херсонщині показали Повітряні сили (ВІДЕО)«Нагадуємо, що, за законом України, умови утримання диких тварин повинні задовольняти їх природні потреби в їжі, воді, сні, рухові, контактах із собі подібними. Місце утримання тварин має забезпечувати необхідні простір, температуру та вологість, природне освітлення, вентиляцію та можливість контакту тварин із природним для тварин середовищем», — зазначили у серпні представники UAnimals.

Після відкриття кримінального провадження поліцейські почали вивчати умови утримання тварини, залучивши до цього спеціальні профільні служби.

«Отримавши кваліфіковані висновки, правоохоронці звернулися з клопотанням до місцевої влади про перевезення тварину із зоокуточка у Хмельницькому, де він мешкав від свого народження, у центр реабілітації бурих ведмедів на Закарпатті», — зазначили у Нацполіції.

Останні новини:  Барабанщик Twenty One Pilots в новому кліпі з'явився з українським написом (відео)