В які дні тижня не варто робити покупки: це може залучити біди та невдачі

05.12.2023   15:00    34

У сучасному світі більшість людей не дотримуються прикмет і забобонів, вважаючи, що вони не мають нічого спільного з реальністю. Звісно, ​​у світі технологій прислухатися до порад та застережень із минулого не завжди розумно.


А хіба у наших предків багато прикмет з’явилися випадково? Тому варто розібратися, в які дні тижня краще не робити покупок, щоб не залучити у своє життя дрібні неприємності.

Останні новини:  Прості способи для вирівнювання волосся без праски та фена

Понеділок

Понеділок як перший день тижня вважається невдалим для покупок.

За повір’ями, у цей день краще уникати витрат і зосереджуватись на плануванні тижня, особливо у фінансовому плані. Також є думка, що покупки цього дня не зважені.

Середа

Середа, середина тижня, часто вважається часом мінливості.Багато хто вважає, що цього дня важко передбачити майбутнє, тому краще утриматися від великих покупок, щоб уникнути фінансових ризиків.

Останні новини:  Як впоратися із заздрістю: ефективні методи

П’ятниця

П’ятниця хоч і асоціюється із позитивом, вважається несприятливим днем ​​для серйозних покупок.

Згідно з народними прикметами, краще уникати значних витрат перед вихідними, щоб уникнути необдуманих рішень. У п’ятницю краще замислюватися про відпочинок та особистий комфорт.

Субота

Субота, як день відпочинку та сімейних заходів, теж вважається не найкращим часом для покупок.Цього дня краще приділити увагу сім’ї та відпочинку, ніж займатися шопінгом. Є цікава хитрість: можна всією сім’єю вирушити за покупками, щоб уникнути можливого негативу.

Останні новини:  Навесні вже з'являться комахи: лайфхак з фольгою, щоб їх відлякати

Неділя

Неділя, як останній день тижня, традиційно розглядається як час відпочинку та підготовки до нового тижня.

Дехто вважає, що у цей день покупки можуть порушити гармонію та спокій. У неділю краще розслаблятися та поступово готуватися до нового тижня.