Учасниця конкурсу «Міс Всесвіт» відповіла на критику з приводу її розміру plus size

04.12.2023   06:15    26

Хейтери звинуватили дівчину, що вона пропагує ожиріння. Однак Джейн чесно розповіла, що стоїть за її повнотою.

22-річна Джейн Діпіка Гарретт, яка представляла Непал у конкурсі «Міс Всесвіт-2023» у Сальвадорі в листопаді, зазнала критики та хейту в соцмережах, оскільки стала першою plus size-моделлю, яка змагалася за корону з красунями з інших країн світу. Однак її сміливість була винагороджена тим, що вона, за її словами, отримала найгучніші оплески всієї аудиторії. Про це Гаррет розповіла в інтерв’ю Fox News.


З’явившись на сцені, королева краси, яка увійшла до 20 найкращих із 90 конкурсанток з усього світу, наголосила на тому факторі, що вона «пишна жінка, яка не дотримується певних стандартів краси».

Останні новини:  Як подолати страх негативної оцінки: прості поради

«І це було так приємно, тому що це був момент прориву для мене і для суспільства: вони побачили щось інше, побачили красу в реальному масштабі», — зазначила дівчина.Незважаючи на теплий прийом публіки, Джейн була шокована кількістю жорстоких коментарів в Instagram, де у неї 298 тисяч підписників. Деякі називали її китом, інші писали, що її тіло «огидне». Знайшлися й ті, хто звинуватив Джейн у «сприянні ожирінню», порадивши їй «ходити в спортзал».

Джейн знайшла в собі сили з гідністю відповісти на критику.«Вони навіть не знають мою історію. Їм невтямки, через що я проходжу», — каже вона. Річ у тім, що в неї діагностували синдром полікістозних яєчників (СПКЯ). Захворювання, від якого страждає кожна третя жінка у Великій Британії, пов’язане з тим, що різні види виробляють більшу кількість чоловічих статевих гормонів, що може призвести до збільшення ваги, прищів, надлишку волосся на тілі та нерегулярних менструацій.

Останні новини:  Що ж таке інтуїція – послання з космосу чи функція мозку?

У результаті цього, за словами Джейн, останнім часом вона додала у вазі, і пожартувала, що може набрати кілька кілограмів, просто поглянувши на шматок торта.

Хвороба не тільки призвела до того, що вона відчуває втому. За її словами, у неї — затьмареність свідомості через СПКЯ. Щоб зменшити щоденні побічні ефекти, вона намагається вести «спосіб життя з низьким рівнем стресу», де це можливо. Це охоплює медитацію, вигадування афірмацій і збалансоване харчування.

Останні новини:  «Зростання та вага визначають тривалість життя»: Ось яка комплекція сприяє довгому та здоровому життю

Джейн сповнена рішучості повернутися до модельних параметрів і працювати для досягнення цього.

Україну на конкурсі «Міс Всесвіт» представляла киянка Ангеліна Усанова. Вона показала національний костюм, а також розповіла, що почула від представниці РФ за лаштунками. Вихід українки не залишив байдужою російську пропагандистку Маргариту Симоньян.