У 2025 з'явиться пристрій "Halo", що призначений для індукції усвідомлених сновидінь

05.12.2023   13:31    29

Новий венчурний стартап заробляє на продуктивності, яку можна спрямувати під час усвідомлених сновидінь, повідомляє Fortune.

Усвідомлені сновидіння – це стан усвідомлення того, що ви бачите сон під час циклу сну, і можливість контролювати або маніпулювати сюжетом сновидіння. До 70% людей переживають цей феномен хоча б раз у житті.


Компанія Prophetic, заснована на початку цього року, виходить на новий ринок несвідомого за допомогою інноваційного головного убору під назвою “Halo”.

Дозвіл клієнтам на використання усвідомлених сновидінь може прокласти шлях до продуктивності вночі – наприклад, інженери могли б кодувати уві сні, як пише Fortune.

Останні новини:  Hubble показав зоряне скупчення у галактиці Велика Магелланова Хмара

Люди проводять уві сні приблизно третину свого життя. Prophetic хоче подолати брак активності під час сну, викликаючи стан усвідомлених сновидінь.

У 2025 з'явиться пристрій "Halo", що призначений для індукції усвідомлених сновидінь

Ілюстрація пристрою Halo. (Prophetic)Працюючи у співпраці з Афшином Мехіном, розробником Neuralink N1 для компанії Ілона Маска, що займається імплантацією мозку, Prophetic прагне вивести стан сну на новий рівень контролю.

Halo носиться як корона і має на меті дати користувачам контроль над своїми сновидіннями. Як зазначено на сайті Prophetic, пристрій використовує поєднання ультразвуку та моделей машинного навчання, створених на основі даних ЕЕГ та фМРТ, щоб визначати, коли користувачі перебувають у стані швидкого сну, щоб викликати та стабілізувати усвідомлені сни.

“Разом ми будемо шукати відповіді на найбільші життєві питання”, – йдеться на сайті.

Очікується, що Prophetic планує доставити дані з інституту навесні 2024 року і відправити пристрої навесні 2025 року за ціною від $1,500 до $2,000 за штуку.Продукт ґрунтується на поточних дослідженнях Інституту Дондерса в Нідерландах, які спрямовані на конкретні ділянки мозку та частоти ультразвуку для оптимальної індукції усвідомлених сновидінь.

Останні новини:  Вчені розповіли, кому належить Антарктида

Компанія помітила значний інтерес, отримавши “кілька сотень тисяч доларів доходу від бронювання” протягом перших кількох тижнів після відкриття продажів, що натякає на потенційно значну базу користувачів, які з нетерпінням чекають на вихід продукту.

Деякі експерти скептично ставляться до того, що можна перетворити усвідомлені сновидіння на корисні інструменти.nnews.com.ua
+