Toyota представила гібридний Hilux

05.12.2023   16:45    34

Toyota розсекретила характеристики гібридного пікапа Hilux. Новинку було анонсовано для європейського ринку ще в середині листопада.

Японський пікап буде доступний на європейському ринку виключно з подвійною кабіною та з «м’якою» гібридною силовою установкою. Такий Hilux витрачатиме на п’ять відсотків менше пального, ніж звичайний дизельний пікап, у тому числі завдяки удосконаленій системі «Старт-стоп», яку дуже багато водіїв не люблять. Дизельний двигун об’ємом 2,8 літра, який доповнили 48-вольтовим мотор-генератором, відповідає екологічному класу Euro 6d та видає 204 к.с. потужності та 500 Нм крутного моменту.

Останні новини:  Гібридна Honda Prelude вийде на ринок у 2025 році

Вперше для Hilux стала доступна система Multi-terrain Select, яка дає змогу налаштовувати системи стабілізації відповідно від конкретних умов руху. Крім індивідуальних налаштувань, є готові пресети: «Бруд», «Пісок», «Глибокий сніг» та «Каміння», які відкалібровані для кращої тяги та маневровості.Гібридний Hilux стане частиною комерційної лінійки Toyota Professional на європейському ринку. Крім пікапа, до неї входять «каблучок» ProAce City, середньорозмірний фургон ProAce та «полуторка» ProAce Max.

Останні новини:  В Україні налагодили виробництво нових автобусів «Сумчанин» (Фото)


avtomir.ua