Toyota Hilux отримав гібридну силову установку

05.12.2023   13:15    33
Відомий пікап Toyota Hilux матиме гібридну версію у 2024 році.

Toyota Hilux було продано у кількості понад 21 мільйон одиниць з 1968 року, але до цього часу пікап ніколи не поставлявся з електроприводом. Тепер було представлено новий Hilux Hybrid 48V, і Toyota зазначає, що новинка з’явиться в Європі з середини 2024 року. 


Для Toyota ідея електричного Hilux не нова. Фірма вже показала прототип версії Hilux з водневим двигуном, а концепт EPU представляє прев’ю компактного повністю електричного пікапа.  

Toyota Hilux Hybrid 48VНаразі електрифікація виходить на ширший ринок пікапів: Tesla запускає Cybertruck, Ford створив повністю електричний F-150 Lighting і планує плагін-гібридний Ranger, а Isuzu оголосила про вихід своєї електричної вантажівки. 

Останні новини:  BMW i5 покрили плівкою, яка може міняти колір авто та виводити анімації

Під капотом 

Toyota Hilux Hybrid 48VСтосовно Hilux Hybrid 48V, то живлення надходить від м’якого гібрида 48V, тому транспортний засіб не працюватиме лише на електриці. Існуючий 2,8-літровий дизельний двигун поєднується з генератором ремінним приводом, який заряджає батарею 48 В, розташовану під задніми сидіннями. Після зарядки батарея виробляє 16 кінських сил і 65 Нм крутного моменту для «підвищення прискорення, потужності та ефективності». Toyota не повідомляє, як це змінює теперішній час розгону дизеля до 100 км на годину за 10,7 секунди. 

Останні новини:  Попит на нові легковики зріс у півтора раза

Toyota стверджує, що Hilux Hybrid також покращує стандартний Hilux в інших аспектах завдяки кращим характеристикам гальмування та більш плавній їзді. За даними Toyota, система «стоп-старт» дозволяє двигуну залишатися вимкненим протягом тривалого часу під час руху накатом, що зменшує шум двигуна та підвищує економію палива до п’яти відсотків. Також є швидша реакція дросельної заслінки й прискорення з місця покращується в результаті електричної допомоги. 

Toyota Hilux Hybrid 48V

Hilux Hybrid не буде доступний у базових комплектаціях Active або Icon, натомість він буде пропонуватися на Invincible або Invincible X, але не в топовому варіанті GR Sport. У гібрида Hilux є додаткова можливість регулювання стабільності з п’ятьма попередньо налаштованими параметрами: бруд, пісок, бруд, глибокий сніг або камінь. Версія Hilux Hybrid також може пробиратися крізь воду на глибині до 700 мм. 

Останні новини:  ЄС хоче заборонити ремонт авто з двигуном внутрішнього згоряння для автомобілів від 15 років і старше:

Toyota не розкрила, скільки коштуватиме Hilux Hybrid, коли він дістанеться до Європи наступного літа, але можна чекати на підвищення в порівнянні з Invincible за 41 200 євро (без ПДВ) і Invincible X за 45 150 євро (без ПДВ). 

Про тест-драйв актуального Toyota Hilux можна дізнатись в детальному текстовому матеріалу, або переглянути відео з тестів.


motorcar.com.ua