Tesla Cybertruck позмагалася у перегонах з Porsche 911, тягнучи інший Porsche. Відео

05.12.2023   14:12    40

Потужність нового електричного пікапа Tesla не може не вражати

Tesla Cybertruck позмагалася у незвичній гонці з Porsche 911/Кадр з відео Tesla


Кілька днів тому компанія Tesla опублікувала відео, на якому новий електропікап Cybertruck обганяє Porsche 911, тягнучи інший Porsche 911 у перегонах на чверть милі (близько 400 метрів).

Деталі

Tesla обійшла Porsche у драг-рейсі, але, як виявилося, перегони, якщо їх було показано повністю, були зняті на набагато коротшу дистанцію: одну восьму милі (200 метрів). І оскільки Porsche підкрадається до хвоста Cybertruck, коли автівки перетинають фінішну лінію, результат гонки на вдвічі довшу дистанцію (типову для цього виду перегонів) міг бути іншим. Хоч швидкість розгону пікапа Tesla все одно вражає, виникають питання до чесності компанії, зокрема й до самого Ілона Маска, який наголошував, що йдеться про чверть милі.

Останні новини:  Бійці 63 мехбригади влучили дроном у Т-90 «Прорив» (ВІДЕО)

Один користувач форуму Reddit випадково помітив, що гонка проходила на сьогодні закритому автодромі Sacramento Raceway. Порівнюючи кадри з відео Tesla, можна побачити, що Cybertruck і Porsche були налаштовані на перегони по першому набору товстих ліній, намальованих на трасі, які розміщені на одну восьму милі поруч із трибунами.

Фото: Reddit

Також незрозуміло, як Tesla насправді специфікувала свій дилерський Porsche 911. Маск просто сказав, що це “справжній” 911, і що Tesla забрала його з дилерського центру. Найпростіший 911 Carrera долає чверть милі приблизно за 12,2 секунди та пропонує спринт з нуля до сотні за 4 секунди — це з механічною коробкою передач. Tesla стверджує, що найвища комплектація пікапа Cyberbeast може пробігти чверть милі менш ніж за 11 секунд, хоча припускається, що це без буксирування півторатонного спортивного купе на 680-кілограмовому причепі.