Штраф 1 700 грн та позбавлення прав: за що на водіїв чекає суворе покарання

05.12.2023   12:15    30

Українська влада посилює контроль за дотриманням правил дорожнього руху, включаючи обов’язок мати вогнегасник у транспортних засобах. Водії, що здійснюють пасажирські перевезення, стають об’єктом жорстких каральних заходів у випадку відсутності необхідного обладнання.


Інцидент, описаний у «Дорожнім адвокатом», ілюструє наслідки несумлінного виконання цих вимог. Водій Volkswagen LT 35 опинився під увагою поліції, що призвело до серйозних юридичних наслідків.

Останні новини:  Скільки коштує найдорожчий автомобіль у світі від Rolls-Royce

Відповідно до законодавства, перше порушення, яке включає відсутність вогнегасника, карається штрафом у розмірі 680 гривень. Проте за повторне порушення протягом року сума штрафу зростає до 1700 гривень, а водія можуть позбавити права керування автомобілем на термін від 3 до 6 місяців.

У даному випадку водій мікроавтобуса, не розуміючи можливих наслідків, вирішив сплатити штраф після першого порушення. Однак відсутність вогнегасника та продовження руху без нього призвели до більш суворих санкцій – штраф у розмірі 850 гривень і позбавлення прав на три місяці. Суд визнав відсутність вогнегасника порушенням Правил дорожнього руху та врахував водієву згоду із заявленими обвинуваченнями.Цей випадок є важливим нагадуванням про необхідність дотримання технічних вимог та правил безпеки на дорогах, а також про можливі наслідки при їх ігноруванні.
autotheme.info

Останні новини:  Три поширених міфи про автомобільні акумулятори