Полякова назвала хворобу, яку діагностували її доньці на відпочинку в Африці

04.12.2023   13:30    29

Днями співачка Оля Полякова поскаржилася на погане самопочуття під час відпочинку на острові Занзібар. Тепер зле стало її доньці – 18-річній Маріїї.


У своїх stories виконавиця показала старшу спадкоємицю, яку обстежує лікар. Він оглядав живіт дівчини та спілкувався з нею.

“Боже, ну можна спокійно відпочити! Побажайте Марусі здоров’я”, – написала співачка на відео.

Останні новини:  Модний манікюр на березень 2024

Згодом зірка вийшла на зв’язок з прихильниками і повідомила результати обстеження Марії.Виявилося, що у неї виявили жовчнокам’яну хворобу.

Цей недуг, каже Оля, майже ні у кого не зустрічається на Занзібарі. А все через те, що мусульмани п’ять разів на день моляться, а під час цього процесу вони активно рухаються.“У Маші пішов з жовчного маленький камінчик. Жовчнокам’яна хвороба на Занзібарі взагалі не зустрічається. Уявляєте? По-перше, це їжа, а по-друге, п’ятиразовий намаз. Тому тут, на Занзібарі, немає цієї хвороби взагалі”, – розповіла знаменитість.

Останні новини:  Як чистять чайник досвідчені господині, щоб блищав всередині і зовні

Також Полякова додала, що хворобу в її доньки могло спровокувати неправильне харчування під час проживання у Великій Британії.

“Думаю, що причиною є британська їжа, яку Маша вживала цілий рік. До цього у неї все було гаразд. Треба слідкувати за своїм харчуванням і здоров’ям”, – підсумувала вона.