Не викидайте даремно гроші на вітер: як правильно вибрати штучну ялинку

05.12.2023   15:40    33

Як підібрати штучну ялинку, щоб вона не тільки ефектно прикрасила ваш будинок напередодні Нового року, а й радувала вас багато років? Перед тим як відправитися в магазин, варто врахувати кілька важливих факторів, щоб зробити усвідомлений та правильний вибір. Про це пишуть “Новини-Ю”.


Матеріал голки

ПВХ (полівінілхлорид): Найпопулярніший і найдоступніший матеріал для штучних ялинок. Гілки з ПВХ мають особливу пишність, завдяки дротам з вплетеними зеленими і коричневими плівками. Цей вид ялинки м’який на дотик, приємний і гнучкий, створюючи візуальне сприйняття природної хвої.

Останні новини:  Зимовий догляд за лапами собаки

Лісочка: Імітація хвої, довга та щільна. Найчастіше волосінь поєднують з ПВХ для додавання об’єму та привабливості гілкам.

Лита ялинка: Цей варіант є максимально наближеним до натурального. Кожна гілка створюється у спеціальних формах, щоб максимально нагадувати дерева у лісі. Литі ялинки не колючі і виглядають особливо елегантно, хоч і можуть коштувати дорожче.Колір

Останні новини:  Що робити, якщо вас звільнили — 8 кроків

Світло-зелений: Класика, завжди на піку популярності.

Різні відтінки зеленого: Надають дереву природності та інтересу.

Благородний блакитний, білий, різноколірний: Для тих, хто віддає перевагу нестандартним ідеям і готовий до експериментів

Силует

Форма “А”: Максимально наближена до природної, з широким нижнім ярусом.

Звуженими нижніми ярусами: Компактний варіант, ідеальний для невеликих приміщень.Не зовсім схожий на лісове дерево, але підходить для тісних місць.

Останні новини:  Рецепти домашніх масок для шкіри навколо очей

Дизайнер: Різні форми, включаючи варіанти кріплення на стіні чи стелі.

Кріплення гілок

На дроті: Гнучкі гілки, легкі для моделювання та зручні для зберігання.

Навісні: Міцні гілки призначені для тривалого використання.

На гачках: Варіант, що вибирається залежно від особистих переваг та можливостей.

При виборі штучної ялинки рекомендується орієнтуватися на бюджет, бажаний зовнішній вигляд та практичність використання. Сподіваємося, що ваше святкування буде незабутнім і наповненим затишком!