Названо 4 найдорожчі моделі бренду Bugatti за всю історію

09.12.2023   10:45    28

Компанія Bugatti, втілення автомобільної розкоші та продуктивності, має багату історію, позначену створенням одних з найексклюзивніших та найдорожчих автомобілів у світі.

Відомі своєю безпрецедентною інженерною доблестю та вишуканою майстерністю, автомобілі Bugatti незмінно утримують престижну позицію в автомобільній галузі.


Пропонуємо вам ближче познайомитися з чотирма найдорожчими автомобілями Bugatti в історії.

Bugatti La Voiture Noire

Bugatti La Voiture Noire

Очолює список найдорожчих автомобілів Bugatti, які коли-небудь були побудовані, чудовий La Voiture Noire. Представлений на Женевському міжнародному автосалоні у 2019 році, цей унікальний у своєму роді шедевр віддає данину поваги культовому Type 57 SC Atlantic.

La Voiture Noire вартістю 16,7 млн євро (приблизно 18,68 млн доларів США) – це свідчення розкоші, створеної на замовлення, з вражаючим дизайном у поєднанні з безпрецедентною інженерною досконалістю. Прикрашений вишуканим чорним вуглецевим волокном, цей гіперкар має потужний 8,0-літровий двигун W16 з чотирма турбінами, здатний розвивати 1 479 кінських сил.

Останні новини:  Ineos Automotive представила свій третій автомобіль

Bugatti Centodieci

Bugatti Centodieci.

Відзначаючи славетну історію Bugatti і віддаючи данину поваги культовому EB110, Bugatti Centodieci – це гіперкар обмеженої серії вартістю близько 8 мільйонів євро (приблизно 9 мільйонів доларів). Випущено лише десять екземплярів, кожен з яких має високу ціну, тому Centodieci виділяється як рідкісна та ексклюзивна пропозиція.

Цей гіперкар із захоплюючим дизайном оснащений 8,0-літровим чотиритурбінним двигуном W16 потужністю 1 578 к.с., який генерує вражаючі 1 578 кінських сил. Його аеродинамічний дизайн і високі технічні характеристики роблять його мрією колекціонера.

Останні новини:  Названо 2 найкращі моделі Fiat, що зійшли з конвеєру після 2000 року

Bugatti Divo

Bugatti Divo

Позиціонується як трековий гіперкар, Bugatti Divo – ще одна ексклюзивна пропозиція від шановного автовиробника. За ціною приблизно 5 мільйонів євро (близько 5,6 мільйона доларів), Divo – це модель з обмеженим виробництвом, всього 40 екземплярів.

Цей гіперкар вирізняється маневреністю та керованістю, маючи меншу вагу та збільшену притискну силу порівняно з Chiron, базовою моделлю, від якої він походить. Оснащений тим же 8,0-літровим двигуном W16 потужністю 1 479 кінських сил, Divo є свідченням інженерної точності та продуктивності.

Bugatti Chiron Super Sport 300+

Bugatti Chiron Super Sport 300+

Відомий своїми надзвичайними швидкісними можливостями, Bugatti Chiron Super Sport 300+ коштує приблизно 3,5 мільйона євро (близько 3,9 мільйона доларів). Цей гіперкар був натхненний рекордним досягненням швидкості 304,773 миль/год (490,484 км/год), що робить його найшвидшим серійним автомобілем на той час.

Останні новини:  Автомеханік порадив регулярно їздити на авто в режимі "газ в підлогу"

Завдяки своєму 8,0-літровому квадротурбо двигуну W16 потужністю 1 578 кінських сил, Chiron Super Sport 300+ демонструє невпинне прагнення Bugatti до досконалості у виконанні.

Замість висновку

Компанія Bugatti вписала своє ім’я в історію автомобілебудування, випускаючи автомобілі, які поєднують в собі розкіш, інновації та неперевершені характеристики. Ці чотири зразкові автомобілі з їхніми астрономічними цінниками втілюють вершину автомобільної інженерії, розширюючи межі дизайну, технологій та швидкості.

Кожна модель Bugatti являє собою поєднання майстерності та передових технологій, зміцнюючи спадщину бренду як постачальника найексклюзивніших і найдорожчих автомобілів у світі.


avtosota.com