Названо 3 вживаних кросовери, які постійно ламаються

04.12.2023   13:00    19

Кросовери та позашляховики мають великий попит у українців, особливо на «вторинному» ринку. Однак не всі представники даних сегментів можуть похвалитися надійністю та довговічністю. Топ-менеджер автомаркетплейсу розповів, які кросовери з пробігом краще не купувати, щоб не потрапити у пастку.


Подробиці

Перша модель, яку експерт не радить купувати, — Мерседес GLK 2008—2015 років. виробництва. За словами експерта, у «німця» слабкі електроніка, підвіска та КПП. Крім того, він має високу витрату палива та дороге обслуговування.

Останні новини:  Для чого досвідчені водії вмикають кондиціонер в автомобілі навіть у мороз

Друга модель, яку варто уникати – це Nissan X-Trail з варіатором Jatco JF016E. Ця трансмісія є однією з найневдаліших в історії виробника, оскільки її ресурс розрахований лише на 80-100 тис. кілометрів. Після цього варіатор починає давати збої, вимагаючи дорогого ремонту чи заміни.Третя модель – Volvo ХС60 з 2,0-літровим бензомтором. Агрегат має слабку конструкцію і часто виходить з ладу після 150 тис. км пробігу. До того ж він має високу витрату палива і вимагає якісного бензину.

Останні новини:  У Києві помітили культовий американський спорткар


wheel-news.com