На всяк випадок відкладіть гроші: у Нафтогазі дали прогноз щодо підвищення тарифів на газ

09.12.2023   07:21    51


Голова правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Олексій Чернишов прокоментував можливе підвищення вартості газу. За його словами, цього опалювального сезону не варто очікувати збільшення цін, проте в найближчому майбутньому вони можуть зрости. Про це пише “РБК-Україна”.


Чернишов зазначив, що “реформа та впровадження енергетичного ринку в Україні неминучі”, особливо у світлі пріоритетів, встановлених США для фінансової підтримки.

Останні новини:  18 рідкісних явищ природи, в які не повіриш, поки не побачиш на власні очі

“У нас є всім відомий документ очікувань щодо реформ, де також чітко визначено лібералізацію цін на електроенергію та газ. Однак терміни впровадження реформи на енергетичному ринку залежатимуть від рішення української держави та від фактичної ситуації всередині країни”, – пояснив Чернишов.

Він також заявив, що при ліквідації цінових обмежень на енергію необхідно враховувати обставини воєнного конфлікту та забезпечувати стабільність.“Ми повинні враховувати ситуацію з війною, стабільністю та іншими процесами. Безумовно, наші споживачі мають бути захищені, і це наш пріоритет”, – наголосив глава “Нафтогазу”.

Останні новини:  11 рецептів легких та ніжних салатів з авокадо, які можна приготувати за 30 хвилин

Тобто у своїх коментарях Чернишов відзначив важливість проведення реформ в енергетичному секторі. Він зазначив, що ці зміни неминучі і підкреслив, що впровадження реформ залежатиме від рішення українського уряду та внутрішньої ситуації, що склалася. Важливо, щоб перехід до вільного ринку енергії не торкнувся захисту інтересів споживачів.Незважаючи на відсутність конкретних деталей про можливе зростання цін на газ, глава “Нафтогазу” наголосив на необхідності дбайливого підходу до реформ, щоб вони відображали потреби українських громадян.

Останні новини:  10 цікавих фактів про людську психіку, які ми навряд чи знайдемо в будь-якому підручнику


clutch.net.ua