Маск назвав терміни наступного запуску Starship

01.12.2023   03:55    41
Маск назвав терміни наступного запуску Starship

Фото: Getty Images

Засновник компанії-розробника ракети SpaceX Ілон Маск

Маск зазначив, що стартовий майданчик, з якого було здійснено запуск Starship, не потребує ремонту та знаходиться у відмінному стані.

Засновник компанії-розробника ракети SpaceX Ілон Маск заявив, що третій запуск надважкої ракети Starship, що створюється для місій на Місяць і Марс, може відбутися через 3-4 тижні.

Останні новини:  Дефіцит калію в сільськогосподарських ґрунтах стає дедалі серйознішою загрозою для продовольчої безпеки у світі

За його словами, стартовий майданчик, з якого було здійснено запуск Starship, не потребує ремонту та знаходиться у відмінному стані.

Багаторазова ракетна система складалася з космічного корабля Ship 25 та носія Super Heavy. Її висота досягає 122 м, вона вища за будь-яку іншу коли-небудь створену ракету. Super Heavy вдвічі потужніша, ніж створювана NASA для пілотованих польотів на Місяць важка ракета Space Launch System.Тестовий політ проходив у непілотованому режимі. Планувалася, що в рамках першого польоту ракета виконає неповний виток навколо Землі. Потім корабель Ship 25 мав приводнитись у Тихому океані, поблизу Гавайських островів.Як відомо. перший тестовий політ Starship, здійснений у квітні, закінчився провалом. Після запуску корабель не зміг відокремитися від носія, і за командою Spacex надважка ракета самознищилася над Мексиканською затокою через чотири хвилини польоту.
korrespondent.net

Останні новини:  Вчені визначили, як захищати нейрони і стимулювати їх ріст+