Кілька проблем, з якими зіштовхуються жінки з довгими нігтями

09.12.2023   09:00    29

Чоловіки божеволіють, розглядаючи доглянуті жіночі руки з якісним манікюром. За результатами численних опитувань, сильна стать не може залишитися байдужою до довгих нігтів, які, до речі, спричиняють самим жінкам чимало проблем. Чи потребує краса жертв? У випадку з довгими нігтями — звичайно. Ми зібрали основні проблеми, з якими вам доведеться зіштовхнутися, якщо ви вирішите наростити нігті або плануєте відростити максимальну їх довжину самостійно.


Використання контактних лінз

Якщо ви звикли користуватися контактними лінзами замість окулярів, приготуйтеся до труднощів з їх установкою і взагалі з їх використанням. Зазвичай, лінзи знаходяться у невеликій баночці, звідки вам потрібно подушечкою підчепити лінзу. З нігтями мало не у половину фаланги ви просто не зможете цього зробити, найгірше якщо ви впустите її на підлогу. Та й поправити лінзу протягом дня навряд чи вийде з першої спроби. Чи варті гострі і довгі нігті таких страждань?Дрібні предмети залишаться на своєму місці

Останні новини:  Як впоратися із заздрістю: ефективні методи

Усі скріпки, монети і навіть аркуші паперу залишаться лежати на підлозі після падіння — підняти плоский і дрібний предмет ви просто не зможете. Напевно у вашому офісі є колеги, які зіштовхуються з такою проблемою, комусь весь час доводиться допомагати. Вже не говоримо про те, що неохайні спроби дотягнутися до плоского предмета можуть закінчитися зламаним нігтем, над яким дуже старався майстер кілька годин.Проблеми з пранням

Останні новини:  Три нестандартні способи використання мікрохвильової печі, які здивують

Звичайно, пральна машина вирішить вашу проблему, проте про ручне прання доведеться забути. Навіть рукавички не врятують: вам важливо не просто не пошкодити покриття, але і зберегти довжину. Ніхто не знає, як відреагують ваші нарощені нігті на частий контакт з порошком. Крім того, висока температура ніколи не позначається позитивно на шкірі рук, а також на якості нігтів, навіть природних.

Блискавки і ґудзики стають серйозною проблемою

Застебнути дрібні ґудзики може бути важко навіть з короткими нігтями, що вже говорити про довгі. І якщо до сорочок та кардиганів можна пристосуватися, то проблему з блискавкою на джинсах ви не вирішите: довгі нігті і бігунок на джинсах — поняття несумісні, будьте обережними.

Останні новини:  Кілька міфів про волосся, у які жінкам варто припинити вірити

Гітару доведеться відкласти

З цією проблемою доведеться зіштовхнутися творчим дівчатам, які полюбляють музичити. І якщо фортепіано ще піддасться вашим рукам, про гру на гітарі доведеться забути: струни не терпітимуть сторонніх предметів на ваших руках. Доведеться вибирати — мистецтво або музика.

Догляд за дитиною стане набагато складнішим

Маленька дитина, особливо якщо ми говоримо про новонароджену, вимагає від вас максимальної уваги і обережності. Ми настійно не рекомендуємо замислюватися про довгі і гострі нігті, якщо ви стали мамою зовсім нещодавно: почекайте, поки дитина не навчиться самостійно доглядати за собою. Ви ще встигнете похизуватися манікюром, але трохи пізніше.