Дівчина врятувала порося з фізичною вадою і тепер його щастю можуть позаздрити інші тварини

21.12.2023   09:40    41

Челсі Вінінг з США, яка живе у Західній Вірджинії, веде цікавий блог у Instagram. Там вона публікує цікаві фотографії свого домашнього вихованця, яким є порося Флоппі.


Почалося усе з того, що на фермі сестри її чоловіка народилися поросята, але одне з них виявилося хворим. У малюка був тремор, його постійно трусило. Через це мати його не годувала, на порося чекала смерть через голод.

Оскільки Челсі дуже полюбляє тварин, вона не дала цьому статися. Дівчина взяла Флоппі до себе додому. Вона разом з чоловіком годувала порося молоком з пляшечки, і незабаром малюк набрався сил. Як каже Челсі, вона читала багато досліджень про свиней, щоб грамотно доглядати за Флоппі.

Останні новини:  На відео потрапив котик, який їсть корм двома лапками

Зараз порося майже здорове. Хвороба турбує лише тоді, коли воно чимось схвильоване. Зазвичай Флоппі грає разом з парою собак і парою кішок, які живуть у Челсі. Також малюк дуже полюбляє купатися у басейні. Щодня з ним виходять погуляти, під час прогулянки водять на повідку. Дівчина каже, що порося дуже розумне, воно навчилося підніматися і спускатися сходами та відчиняти двері. Флоппі подобається перебувати поруч з людьми, малюк дуже радіє, коли приходять гості.

Останні новини:  У США вдруге висунули кандидатом у президенти бегемота Тімоті

 

Челсі зробила такий висновок з цієї історії — потрібно завжди давати шанс і вірити. У Флоппі зараз настільки чудове життя лише тому, що у його одужання повірили.