Ці 12 речей не дають вашим бровам стати ідеальними

01.12.2023   06:20    32

Мрієте про ідеальні брови, але ніяк не можете домогтися бажаного результату? Швидше за все, ви щось робите неправильно. Якщо ви проти регулярних походів до салону, зазирніть туди хоча б одноразово. А потім просто підтримуйте результат вдома. Або запишіться на урок brow-майстерності. Навчіться самі і навчіть подружок!


Що вже приховувати, ми теж “не без гріха”. Траплялися у нашому житті і “брови-ниточки” і ” монобрів “(спасибі, Каро!). Про те, чого не можна робити, якщо хочете стати володаркою ідеальних брів, читайте далі.

Ви фарбуєте брови фарбою для волосся

А чому б і ні? Дешево, результат є. Але все не настільки добре, як здається. У барвниках для волосся містяться набагато сильніші реагенти, ніж у спеціальних складах для брів і вій. Велика ймовірність, що після такого фарбування на шкірі з’явиться сильне подразнення, а волоски стануть ламкими і почнуть випадати.Ви намагаєтеся домогтися ідеальної симетрії

Якщо ви вважаєте, що на 100 % симетричні брови — це гарно, ви помиляєтеся. Наше обличчя має легку асиметрію, і, відносно неї, можна вигідно підкреслити природну красу. Тож дозвольте бровам трохи відрізнятися одна від одної. Єдиний важливий аспект: починатися і закінчуватися брови повинні симетрично.Ви видаляєте волоски проти напрямку їх зростання

Останні новини:  Кілька міфів про волосся, у які жінкам варто припинити вірити

Видаляти волоски проти напрямку їх зростання категорично не можна. У іншому разі вони вростуть під шкіру і позбутися від них буде дуже важко.

Ви використовуєте трафарети для брів

Трафарети для брів — зручна річ. І вони значно полегшують процес корегування. Все так. Тільки насправді рідкісний трафарет підходить хоч якійсь формі обличчя.

Ви висмикуєте кілька волосків водночас

Зберігайте спокій, охайність і не поспішайте! По-перше, висмикуючи кілька волосків одночасно, ви робите собі боляче. По-друге, не усі волоски можуть “вийти” з коренем. І, нарешті, висмикуючи відразу кілька волосків, ви можете перестаратися і залишитися з суперрідкими бровами.

Ви користуєтеся дешевим пінцетом

Ви купили дешевий пінцет у супермаркеті і користуєтеся ним останні кілька років? Абсолютно марно! Неякісний інструмент може пошкодити і зламати волоски, що сприяє їх вростанню під шкіру. “Правильний” пінцет виготовлений з нержавіючої сталі, а його кінчик повинен бути скошеним і добре заточеним, щоб міг легко підчепити навіть найтонші і короткі волоски. Тож краще одноразово витратитися на якісний інструмент, ніж потім “кусати лікті”.

Останні новини:  Декілька способів подолати емоційне перевантаження

Ви перебільшуєте з вигином

Брови “будиночком”, палаючий погляд і так далі. Відмінний план, тільки для того, щоб домогтися ідеального вигину брів, вам доведеться попітніти. Варто трохи помилитися і зсунути найвищу точку трохи ближче до центру брови — і будете ходити з постійно здивованим виразом обличчя. Хочете ідеальний вигин — краще довірте його фахівцеві.

Ви занадто часто “підскубуєте” брови

Ви тільки вчора зробили корегування, а нові волоски вже з’явились? Не варто відразу хапатися за пінцет. Потерпіть до наступного корегування: фахівці рекомендують проводити процедуру не частіше одного разу на два тижні, щоб не травмувати шкіру і не перестаратися з вискубуванням.

Ви забуваєте позбавлятися від “пуху”

Майже прозорі, тонкі і короткі волоски в області брів ви вирішили не чіпати. А даремно, адже вони додають вашим ідеальним бровам недбалості. Не хочете робити це пінцетом — позбудьтеся волосків за допомогою спеціального воску.

Останні новини:  Найпростіший спосіб зробити гарний макіяж очей за кілька хвилин

Ви вискубуєте брови перед дзеркалом, що збільшує

Збільшувальне дзеркало без прикрас вкаже на усі природні вади і недосконалості шкіри. Однак у випадку з корегуванням брів таке дзеркало легко може зіграти з вами злий жарт. Причина у тому, що у ньому просто неможливо адекватно оцінити, де і скільки волосків насправді підлягають видаленню. Найкраще проводити корегування за наявності денного освітлення і перед звичайним дзеркалом.

Ви підстригаєте брови ножицями для кутикули

Підстригати занадто довгі волоски ножицями для кутикули — із закругленими лезами — погана ідея. Які волоски ви у підсумку зріжете, а які залишаться — невідомо. Тож якщо вже підстригати, то тільки ножицями з прямими лезами. Головне — не захоплюйтеся!

Ви робите корегування у “ці дні”

І не треба відразу кричати, що це все цілковита маячня! Під час критичних днів ми дійсно стаємо набагато чутливішими до усіх процедур. Тож, наскільки б вас не дратували зайві волоски (дратує все, віримо!), потерпіть кілька днів.